Přírodní lék, po kterém se vám podaří zhubnout | JakZdravě.cz

Obnovuje paměť, zvyšuje spalování tuků, zlepšuje sluch i zrak. Je to nejsilnější přírodní lék dostupný na každém rohu

Rádi byste zhubli, ale stále se vám to nedaří? Místo počítání kalorií a drastických diet vyzkoušejte tento přírodní lék, který pomůže, a navíc podpoří i správné fungování mozku.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Netrapte se a nestresujte se zázračnými a mnohdy předraženými dietami, které jsou neúčinné a mnohdy neefektivní. Vyzkoušejte níže uvedený recept, který spálí přebytečná kila a podpoří paměť. Aby byl celek efektivní a vaše váha se snížila, je potřeba pravidelné pití tohoto přírodního léku, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu a vyvážená strava. 
Smíchejte správné přísady a užívejte si jejich výsledků

Příprava nápoje není nikterak složitá, náročná, a ani nákladná. Jediné, co je třeba dodržet, je pití nápoje každý den. Jedině tak bude mít efektivní účinky a dokážete díky němu rychleji hubnout. Navíc je zdravý, pomáhá detoxikovat organismus a ničí neprospěšné bakterie v našem těle. Nápoj se skládá z pěti ingrediencí, které svým vzájemným působením přinášejí tělu skutečné potěšení.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Přísady, jako je citron, křen, zázvor a skořice, jsou pro tělo člověka přínosem. Vitamin C hraje důležitou roli ve spalování tuků, podporuje tvorbu kolagenu a zlepšuje imunitu. Skořice odbourává břišní tukové buňky, zvyšuje pocit sytosti a reguluje hladinu inzulínu v těle. Křen zlepšuje trávení a je také bohatý na vitamín C a B. Zázvor je dokonalý pro imunitní systém, pomůže od nachlazení, a také pomáhá odbourávat tukové polštářky v problémových partiích.  

Jak takový zdravý nápoj připravit

Připravte si 130 gramů čerstvého křenu, 4 lžičky medu, 3 citrony, 2 lžičky skořice a 2 centimetry čerstvého zázvoru. Nejdříve oloupejte zázvor a křen a ze všech citronů vymačkejte šťávu. Křen i zázvor nakrájejte na malé kousky a veškeré ingredience dejte do mixéru, nejlépe do smoothie mixéru. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Vzniklou směs uložte do skleněné nádoby s víčkem a uložte do lednice. Aby vaše tělo profitovalo z účinků, doporučujeme každé ráno na lačný žaludek sníst jednu lžičku této směsi. Druhou čajovou lžičku si dejte před spaním. Jestliže směs nechcete jíst, smíchejte ji se sklenicí vody a vypijte ráno a večer. Vaše tělo, imunita, ale i mozek vám poděkují.

Zdroj: Healthy With Honey

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
Sklady před vánočními svátky
Události247
Nová vláda chce po nastoupení do úřadu povinné očkování zrušit. Ne ale úplně, budou existovat výjimky
VědaŽivě
Čeká nás v budoucnu reálný Armageddon? V případě velkého asteroidu mířícího na Zem mají světové velmoci jasný scénář
adbz
Pěstování čerstvé jarní cibulky pomocí kelímku a vody. Během 9 dnů vyrostou na parapetu nekonečné zásoby