Tmavé kruhy pod očima budou minulostí s domácí kúrou ze zcela běžných surovin. Oči a pleť dokonale prozáří

Neustále trpíte kvůli tmavým kruhům pod očima a nevíte, jak problému předejít? Vyzkoušejte tyto přípravky a změny uvidíte velice brzy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rozhodně není třeba tento problém složitě rozvádět. Kruhy pod očima měl totiž alespoň jednou za život každý z nás. Nejhorší na tom je, že se nedají ničím skrýt, a tím se nepříjemně odrážejí na našem vzhledu. Ačkoliv za tímto problémem můžou stát i potíže se spánkem, dnes si ukážeme účinné přípravky, díky kterým se jich jednoduše zbavíte svépomocí, a udržíte tak váš obličej svěží.

Přípravky pomáhající zbavit se tmavých kruhů pod očima

Kromě obohacení svého jídla můžete rajčatovou šťávu aplikovat jako prevenci proti kruhům pod očima. Přimíchejte do ní pár kapek citronové šťávy a směs si naneste na celou oblast okolo očí. Nechte směs působit deset minut a následně důkladně smyjte. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv mléko chutná nejlépe s cereáliemi nebo kávou, může mít také velký přínos pro náš vzhled. Namočte dva vatové tampónky do studeného mléka, nejlépe polotučného, zavřete oči a naneste směs v jejich okolí. Přípravek nechte působit třicet minut a poté důsledně umyjte. 

Vilínový olej je blahodárná rostlina, která roste převážně ve východní Asii během zimních měsíců. Pokud máte nebo můžete sehnat vilínový olej, jednoduše ho pomocí vatových tampónků naneste na zavřené oči a nechte působit deset minut. Výsledky vás jistě překvapí. 

Můžete také využít kurkumovou pastu. Vezměte kurkumu společně s ananasovou šťávou a smíchejte je dohromady tak, aby vznikla hustá směs. Tu následně natřete pod vaše oči a zakryjte s ní celou tmavou oblast. Nechejte působit deset až patnáct minut a poté směs utřete vlhčenými ubrousky. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ricinový olej je přípravek, který podporuje růst zdravých řas, zahojí jakékoliv jizvy a ošetří také roztřepené konečky vlasů. Dá se ale rovněž použít jako prevence unavených očí. Před spaním si jej nakapejte a rozetřete okolo očí a nechte působit přes noc. Druhý den ráno jej omyjte a uvidíte skvělý výsledek. 

Další variantou jsou fíky. Kromě skvělé svačiny můžete fíky využít také jako přípravek pro regeneraci vašich očí. Rozpulte jeden větší fík a naneste na každé oko jednu polovinu. Následně nechte působit patnáct minut a potom oči umyjte.

Poslední možností je použití více polštářů. Před tím, než půjdete spát, si podložte hlavu druhým polštářem. Pokud bude vaše hlava během spánku vyvýšená, zabráníte tak průtoku většího množství krve pod vaše oči a ráno budete svěží. Pokud nebude stačit jeden polštář, klidně jich použijte více.

Zdroj: The Secrety Umiverse

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články