Ashwagandha a zdraví

Máte pocit, že je toho na vás někdy příliš? Stále jste v jednom kole a je těžké najít si čas sami na sebe?

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

To vše přímo ovlivňuje vaše duševní rozpoložení a jak je známo, pak i fyzické zdraví. Odpovědí pro vás se může stát jedna zázračná rostlina!

Zdraví z přírody

Ashwagandha, jinak také Vitánie snodárná je subtropická až tropická rostlina, která je pro své hojné blahodárné účinky velmi oblíbená v tradičním ajurvédském lékařství. Ajurvéda je založena na přímém propojení duše a těla a jejich vzájemné rovnováze. A právě účinky této byliny na duševní zdraví jsou skutečně zázračné!

Z rostliny se využívá kořen i listy, ze kterých se připravují různé nápoje a odvary. Ty mají hojivý vliv na vašeho ducha, ale také na vaše tělo. Působí na vaši psychickou odolnost, je skvělá v boji proti stresu a úzkostem. Ovlivňuje totiž příznivě únavu nadledvinek, které při nesprávné funkci nedokáží správně řídit hormony ve vašem těle a boj se stresem a úzkostí je tak těžší a těžší. A to má z dlouhodobého hlediska špatný vliv i na vaše fyzické zdraví. 

Dlouhodobé užívání Ashwagandhy vám pomůže také s posílením imunity. V době, kdy se covid skloňuje ve všech pádech, při jarních únavách i podzimních virózách, i tady vám může pomoci. Má protizánětlivé účinky a vašemu tělu pomáhá také s jeho biologickou rovnováhou. Doplňky stravy s touto zázračnou bylinkou objedávejte tady: https://allnutrition.cz/Ashwagandha-k1087.html

Nejen zdraví, ale i krása

Kromě vašeho zdraví má také pozitivní dopad na vaše stárnutí a fyzickou kondici. Doporučuje se vrcholovým sportovcům, kterým pomáhá při podávání zásadních sportovních výkonů. Má totiž přímý vliv na zvyšování svalové hmoty. Posilujete? Pak neváhejte a vyzkoušejte její kombinaci s potravinami, které jsou bohaté na protein. Objednávejte ty nejchutnější na https://allnutrition.cz.

A co dalšího vám konzumace Ashwagandhy přinese?

  • krásnější vlasy
  • zdravější pokožku
  • korekci vrásek
  • zmírnění projevů menopauzy

V ajurvédě ale nepomáhá pouze ve výše zmíněných oblastech. Je do nebes vynášena také pro své afrodiziakální účinky. Jako sexuální stimulant je vhodná pro ženy i muže, zkrátka a dobře zvyšuje chuť na sex. A zdraví sexuální život samozřejmě přispívá k celkovému zdraví člověka! 

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Máte pocit, že se vám láska vyhýbá? Přitáhněte si štěstí podle znamení zvěrokruhu
Události247
Události247
Novým ministrem školství bude od zítřka Vladimír Balaš. Prezident Zeman mu při jmenování vyčetl prohřešky z minulosti
VědaŽivě
VědaŽivě
Neetické pokusy koktajícího vědce: Oběťmi se stalo 22 malých sirotků, projekt se jmenoval „Monster Study“
adbz
adbz
Lepší rajčata a papriky jste ještě nejedli. Tohle domácí hnojivo sice musíte nechat pár dní odstát, ale rozhodně se to vyplatí