Máme pro vás skutečně jedinečné bio sérum se samoomlazovacím účinkem!

Rádi byste vypadali o nějaký ten rok mladší? Můžete! Jde jen o to vybrat ten správný produkt! A my ho pro vás máme!

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po mladistvém vzhledu touží každá žena. A která tvrdí opak, tak lže. Cest, jak tohoto stavu dosáhnout, je dnes opravdu spousta. Nejúčinnější jsou správně zvolené a provedené zákroky plastické chirurgie či estetické dermatologie v kombinaci se správně zvolenou péčí kosmetickou.

Plastika? Se správným sérem ji nebudete potřebovat!

Někteří plastičtí chirurgové slibují zázraky. Ne všichni svým slibům však dostojí. A některým se, nalijme si čistého vína, zákrok nepovede. Nebo je klientovo očekávání nad jejich možnosti. Především je však zákrok plastické chirurgickým zákrokem se vším všudy. Včetně rizik, která není na místě podceňovat. Pokud se vám zkrátka pod kudlu nechce, zvolte spíše neinvazivní zákroky estetické dermatologie. Nebo vyzkoušejte některá z moderních omlazovacích sér. Hitem současné doby je to se samoomlazovacím účinkem od značky PURE DISTRICT.

Skutečné omlazující sérum

PURE DISTRICT PERPETUUM Sérum je první anti-age sérum se samoomlazujícím účinkem. Čím delší dobu jej používáte, tím více mládnete! Jak je to možné? Odpověď je prostá. PERPETUUM je plné účinných látek schopných zastavit stárnutí a nutících pleť mládnout. Konkrétně se jedná o sedm patentovaných účinných látek.

7 účinných látek proti vráskám

Samoomlazující účinky mají extrakty z listů čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. O správnou hydrataci se v séru stará kyselina polyglutamová, která v něm zároveň působí jako aktivátor samozavlažování. Vrásky vypíná a produkci kolagenu aktivuje speciálně zmenšená molekula kyseliny hyaluronové, před UV zářením chrání hexapeptid 7, produkci elastinu stimuluje hexapeptid 12, za hebkostí a sametovostí pak stojí látka s názvem skvalan. Naprosto klíčovou složkou celého séra je ale Silk powder, hedvábný prášek vyvinutý z aminokyselin znásobující účinek všech zmíněných složek.

Pevná, vyhlazená a elastická pleť

Všechny tyto látky jsou koncentrované do jednoho séra, po jehož aplikaci bude vaše pleť vyhlazená, hydratovaná, elastická, pevná a se sametovým finišem. Zkrátka pleť, po níž asi všechny toužíme. To už stojí za vyzkoušení, milé dámy, nemyslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Šimon Dvořák

Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Zničehonic se u něj objevila bolest zad. Při vyšetření vyšlo najevo, že má jeden orgán navíc
Události247
Události247
Ukrajina dostane velkou pomoc. Nově dodané tanky budou něčím výjimečné
VědaŽivě
VědaŽivě
Výhody platební brány pays proti konkurenci
adbz
adbz
Microgreens: Zásobárnu vitamínů si snadno vypěstujete doma