Nechcete čekat, až se uvolní místo v parku? Pořiďte si hrazdu na cvičení na zahradu!

Chcete si jen tak udělat pár přítahů na hrazdě pro upevnění kondičky? Je v parku workoutové hřiště, ale je neustále plné?

                   

Nemáte čas či náladu čekat, až se hřiště uvolní? Nebo je hřiště tak daleko, že se Vám nevyplatí na něj vydat? Či chcete jednoduše cvičit někde více v soukromí? Pořiďte si hrazdu na cvičení na zahradu, kde si budete moct zacvičit kdykoliv, kdy to umožní počasí, aniž byste se museli s kýmkoliv o Váš čas na workout dělit!

Workout hřiště na vlastní zahradě

Hrazda na zahradě je nenáročný prvek, který se vejde skoro kamkoliv. Budete tak moct cvičit, kdykoliv chcete. Navíc pokud zjistíte, že se Vám představa workoutu na Vaší zahradě líbí, můžete postupně přidávat další prvky. Vystavíte tak vlastní hřiště, které bude perfektně splňovat Vaše představy. Už Vám nebude nic bránit ve workoutu, kromě počasí a vlastních výmluv. 

i

Soukromí vlastní zahrady

Budete moct cvičit kdy chcete a hlavně v soukromí. Nikdo Vás tak nebude soudit, pokud je Váš workout na jejich poměry moc krátký. Vyhnete se požadavkům ostatních, kteří by Vás rádi na hrazdě vystřídali, pokud se na ní budete chtít zdržet delší dobu. A pokud zrovna ještě nejste ve vysněné formě, nebudete se muset obávat kritických pohledů těch, kteří si myslí, že byste raději měli zůstat na gauči a nepřekážet na workoutovém hřišti. 

i

Nevíte, co přesně chcete?

Pokud si nejste jistí výběrem vhodného workoutového prvku či rovnou celé workoutové sestavy na Vaši zahradu, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám vybrat, nebo Vám dokonce navrhneme vlastní sestavu přesně na míru. Máme za sebou přes 2500 realizací a víme tak přesně, jaké hřiště by Vám sedlo nejlépe. Hrazdu na zahradu či celou sestavu dodáme klidně už zítra, a Vy tak nebudete při Vašem workoutu už nikdy nikým rušen.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Šimon Dvořák

Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Měla antikoncepci, stejně otěhotněla. Když lékaři viděli, co drželo po porodu její dítě v ruce, zůstali v němém úžasu
Události247
Události247
Nový podvod na důchodce: Falešnou prohlídkou u lékaře vše začíná, prázdnou peněženkou končí
VědaŽivě
VědaŽivě
Psi, kteří žijí nejkratší dobu: Jedno z nejoblíbenějších plemen může být lidským společníkem pouze 4,5 roku
adbz
adbz
Utajené tlačítko na myčce ušetří hromadu peněz. Bohužel většina lidí nečte manuály, a tak o něm nemá tušení