Pravidelná masturbace přináší celou řadu zdravotních benefitů. Jak si ji užít?

Jen těžko bychom našli muže, který si alespoň občas neuleví vlastními silami. To platí obzvlášť pro jedince, již momentálně nemají partnerku. Navzdory různým nepravdivým mýtům je dnes již prokázáno, že masturbace podporuje psychické i fyzické zdraví. Jak během ní zažít realistický pocit?

                   

Pořiďte si hračky

Masturbace vlastními silami sice udělá svou práci, ale nemáte z ní kdovíjaký požitek. Nemáme pravdu? Přesně proto byste si měli pořídit některou z mnoha různých hraček pro dospělé muže. Věřte nám – tyto pomůcky umí opravdu potěšit a navodit realistický pocit.

Nejlevnější volbou je umělá vagína od výrobce Fleshlight. Jedná se o jakýsi válec (připomínající svítilnu), který je vyrobený z měkké a pružné umělé kůže. Ihned při prvním použití poznáte, jak moc se tato šikovná vychytávka podobá reálnému zážitku ženského orgánu.

Další populární volbou jsou vibrační masturbátory. Ty jsou jasným vylepšením výše zmíněné hračky. Příjemný silikon totiž velmi pevně obepne vaši chloubu. Následně si navolíte požadované vibrace a užijete si okamžik.

Něco pro náročné

Náš poslední tip potěší hlavně náročné muže. Bavíme se o umělých torzech s realistickými vagínami i análními otvory. Tato torza na dotek jen těžko rozeznáte od pravého ženského těla. To samé platí o jejich vnitřních částech.

Chcete si prohlédnout nejlepší hračky pro dospělé? V tom případě se mrkněte na webové stránky jednoho z předních dodavatelů Erosstar. Ty najdete pod odkazem www.erosstar.cz. V jeho nabídce najdete pestrý výběr různých provedení Fleshlight, vibračních masturbátorů i umělých torz. A co víc, za opravdu bezkonkurenční ceny.

Co ještě dodat? Vyzkoušejte si zmíněné umělé vagíny sami a ihned se přesvědčíte na vlastní kůži. Už nikdy nebudete chtít masturbovat jinak.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články