Proč zahrnout masážní přístroje do svého režimu péče pro tělo? Hned z několika důvodů

Psýché neboli duše a tělo coby fyzická schrána je jako jedna velká nádoba. Propojeny jsou mnohem více, než si uvědomujeme. Když je nám dobře na duši, většinou nám bývá dobře i na těle. A obráceně. Proto je tak důležité o psýché neboli duši pečovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Snažit se zachovat si dobrou náladu a pozitivistický přístup k životu, i kdyby z nebe trakaře padaly. Což se samozřejmě snadno péče, ale hůře vykonává. Naštěstí existují způsoby, jak se tomuto stavu alespoň trošku přiblížit.

Za spoustu nemocí může psychika

Je vědecky prokázáno, že spousta nemocí má tzv. psychosomatický původ. Může za ně naše psychika. Typickým příkladem je třeba žaludeční neuróza. Jsme-li nervózní, bývá nám šoufl od žaludku. Obrovskou paseku pak na našem zdraví dokáže napáchat stres. Ten podle těch nejčernějších scénářů může vést až k rakovině.

Hýčkejte si svou duši

Ne nechceme vás strašit ani děsit. Jen upozornit, že byste si svou dušičku měli hýčkat. A to lze různými způsoby. Třeba prostřednictvím aktivit, které vás činí šťastnými. Jednou z nich je sport, při němž se do mozku prokazatelně vylučují endorfiny neboli hormony štěstí. Stejně jako po sexu nebo když si dáme kousek čokolády. Způsobů, jak je vyplavit, ale existuje mnohem víc.

Dělejte, co máte rádi

Jsou lidé, většinou to jsou ženy, kterým dělá dobře nakupování. Když si zkrátka koupí něco hezkého. Samostatnou kapitolou je pocit, který doprovází zamilovanost. To jsme přímo v sedmém nebi. Pocity, které při tomto stavu prožíváme, se dají přirovnat kokainovému opojení.

Masáže a kosmetické přístroje

Slastné pocity blaha ale prožíváme i na masážích. Jedničkou mezi nimi je ajurvédská masáž hlavy. Šikovné prstíky maséra ale plně nahradí i kosmetické přístroje. Masáž hlavy konkrétně masážní přístroj na hlavu. Kdo ho nevyzkoušel, neuvěří. A kdo ho vyzkouší, mu propadne. Tato neuvěřitelná hračička totiž dokáže plně nahradit všech deset lidských prstů.

Rozmazlujte se!

Za vyzkoušení ale stoprocentně stojí i vibrační masážní přístroj. Ten vám zase poskytne skvělou vibrační masáž. Uvolní svaly a v závislosti na modelu třeba i zbaví celulitidy. A masážní přístroj na krční páteř vám zase poskytne účinnou rehabilitaci právě této části těla. Zkrátka vás dostane do formy a vyladí úsměv na tváři. A ten teď potřebujeme ze všeho nejvíc.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články