S čím kombinovat pánské kraťasy? Podívejte se, co vám poradíme!

Blíží se léto a s ním horké počasí. Otázka zní: „Je Váš šatník připraven na léto?“. V létě většina pánů volí kraťasy jako ústřední kus oblečení outfitu, avšak někdy tato volba není úplně nejšťastnější.

                   

Přeci jenom doba, kdy se nosili kraťasy o tři velikosti větší a společně k nim se nosili sandály s ponožkami již odzvonila. Někdo kraťasy proklíná a nemá je rád jiní je už zase vytahují na začátku dubna. Dnes se podíváme na to, jaké kraťasy zvolit a v jaké kombinaci je nosit, tak aby to vypadalo dobře.

Vybíráme ty správné kraťasy pro Vás

V dnešní době existuje mnoho druhů šortek, ale které jsou ty správné? Budeme se především bavit o těch, ve kterých vyrazíte na dovolenou či do města. Rozhodně zde nebudeme rozebírat kapsáčové kraťasy, které si berete na ryby. Pokud si budete vybírat obchod kde si budete kupovat kraťasy, tak Vám můžeme doporučit Bolf. Na odkazu níže naleznete všechny druhy kraťasů, o kterých se dnes budeme bavit:https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-kratasy-810.html.

Při výběru kraťasů vsaďte raději na jednoduchost než na experimentování se šílenými barvami a vzory. Jednoduché džínové šortky, Vám udělají větší službu, než nevkusné kraťasy s bočními kapsami a vzorem Micky Mouse. Níže jsme se pro Vás pokusili sepsat drobný návod jaké kraťasy si vybrat a jaké oblečení k nim volit. Vyzkoušejte a budete překvapeni.

Nebojte se kraťasů

Pokud nenosíte kraťasy, protože se bojíte, že v nich budete vypadat hloupě či zkrátka nevíte, jak je nosit, tak pro Vás máme jednoduchý vzkaz, v jednoduchosti je krása. Opravdu si to nemusíte komplikovat a vymýšlet žádné složitosti. Stačí Vám, když si koupíte obyčejné džínové šortky, které Vám dobře padnou. Ať už jsou to černé nebo klasické modré džínové. V kombinaci s dobře padnoucím tričkem a klasickými teniskami to bude vypadat vždy dobře.

Když si ke kraťasům vyberete několik dobře padnoucích triček, tak máte vyhráno. Stačí, když si vyberte univerzální barvy jako je bílá, černá, šedá a modrá a máte jistý úspěch. K tomu si jen vyberete správné boty, stačí jednoduché tenisky v bílé nebo černé barvě. Spousta lidí si myslí, že móda je složitá. Opak je pravdou. Jak jsme již říkali, tak v jednoduchosti je krása. Stačí nezlomit hůl a dát si práci s výběrem.

Kraťasy může kombinovat s klasickým tričkem s krátkým rukávem nebo polo tričkem. Ti odvážnější mohou sáhnout i po tričku s delším rukávem či košili. Níže jsem pro vás sepsal odstavec, který Vám pomůže se správným výběrem velikosti trička.

Jak jsme již výše zmiňovali nepodceňujte výběr velikosti. Příliš upnuté tričko Vám rozhodně neudělá kompliment, bude spíše vypadat, jakože jste zdědili tričko od Vašeho staršího sourozence. Naopak když si obléknete tričko o dvě velikosti vyšší, než je ta Vaše, tak budete vypadat jako rapper z devadesátých let. To taky nechcete. Různí výrobci mají různé střihy a styly triček, a proto je možné, že někdy Vám bude například velikost L celkem malá a někdy byste raději volil o velikost menší.

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Máte pocit, že se vám láska vyhýbá? Přitáhněte si štěstí podle znamení zvěrokruhu
Události247
Události247
Novým ministrem školství bude od zítřka Vladimír Balaš. Prezident Zeman mu při jmenování vyčetl prohřešky z minulosti
VědaŽivě
VědaŽivě
Neetické pokusy koktajícího vědce: Oběťmi se stalo 22 malých sirotků, projekt se jmenoval „Monster Study“
adbz
adbz
Lepší rajčata a papriky jste ještě nejedli. Tohle domácí hnojivo sice musíte nechat pár dní odstát, ale rozhodně se to vyplatí