Už nikdy žádné toxiny: Jediná lžička dokáže pročistit celý organismus

Pokud zařadíte tento účinný přírodní lék do svého jídelníčku, kila začnou sama od sebe mizet. Navíc si skvěle pročistíte celý organismus.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Abyste se zbavili přebytečných kil a pročistili svůj organismus, nemusíte nutně používat drahé komerční prostředky plné chemie. Skvěle vám postačí přírodní potraviny, jako je lněné semínko, které obsahuje nespočet užitečných složek a poskytuje řadu benefitů pro lidské zdraví. Ještě lépe však uděláte, když si z něj podle lékaře Jared Meacham připravíte vhodnou směs. Tu stačí zařadit do jídelníčku a pozitivní změny poznáte velmi brzy. 

Lněné semínko a lidské zdraví 

Lněné semínko je velmi užitečná potravina, která obsahuje nespočet účinných složek, jako jsou vitamíny, minerály, mastné kyseliny a vláknina, které hrají důležitou roli v řadě tělesných procesů. Jeho zařazení do jídelníčku vám proto pomůže například odstranit přebytečná kila, vyhladit pokožku od nepříjemných vyrážek, a dokonce také zmírnit příznaky celulitidy, která trápí většinu žen. Pravidelná konzumace tohoto skvělého léčiva však poskytuje mnoho dalších zdravotních benefitů, a to včetně: 

  • Očisty organismu od toxinů a usazených těžkých kovů.
  • Snížení hladiny cukru v krvi a chuti k jídlu. 
  • Očisty střev a odstranění tukových zásob těla.
  • Podpory hubnutí a regulace tělesné hmotnosti.
  • Posílení cév a tepen, které přivádí kyslík do srdce.
  • Stimulace kognitivních funkcí, včetně paměti a koncentrace.

Pro získání maximálního účinku však uděláte nejlépe, když si ze lněného semínka připravíte správnou směs – nebo-li tzv. lněný čaj. Jeho pravidelná konzumace je nejzdravějším způsobem, jak shodit přebytečná kila bez nutného hladovění a následného jojo efektu, který by způsobil zpětný nárůst hmotnosti. Kromě toho je pak dle serveru WebMD tento zázračný nápoj vhodný také pro lidi, kteří trpí gastritidou, žaludečními vředy, zánětem močového měchýře, zánětem ledvinné pánve nebo častými hemeroidy.

Lněné semínko na stole iZdroj fotografie: Depositphotos
Lněné semínko vám pomůže shodit přebytečná kila a odstranit kožní problémy

Příprava zázračného nápoje z lněného semínka 

Pokud si chcete připravit účinný nápoj ze lněného semínka i vy, stačí si připravit pouze dvě ingredience, a to samotnou potravinu a vodu. Nic jiného skutečně není potřeba, a pokud na to půjdete správným způsobem, získáte velmi účinný přírodní lék, který při pravidelné konzumaci dokáže dělat skutečné zázraky. Jakmile budete připraveni, vezměte si následující ingredience: 

  • 3 polévkové lžíce lněného semínka
  • 1 litr vroucí vody

Večer před spaním zalijte lněné semínko vroucí vodou a nechte směs přes noc odležet. Pokud chcete, přidejte k ní ještě trochu citronové šťávy, která zvýší účinek nápoje a ještě více posílí schopnost těla spalovat kalorie. Až se ráno probudíte, tekutinu přeceďte – měla by mít kašovitou konzistenci. Pro získání maximálního účinku pak pijte 150 ml 3 až 4krát denně půl hodiny před jídlem. Takto pokračujte po dobu 10 dní a pak si dejte 10denní přestávku. 

Domácí očistná kúra střev: Lněné semínko ve spojení s kefírem vyženou toxiny z těla

V případě potřeby můžete proces opakovat, dokud nezískáte požadované výsledky. Je také důležité, abyste během léčby pili hodně tekutin a udržovali své tělo dostatečně hydratované. Již po několika týdnech pak budete na sobě moci rozpoznat pozitivní účinky – pokožka bude pružnější a pevnější, celulitida zmizí a vy získáte vysněnou postavu. Na webu JakZdravě jsme také psali o oleji, který si hravě poradí s artritidou i bolestí zad.

Jak se směs ze lněného semínka osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články