Metoda pro lenochy, jak se zbavit přebytečného tuku na bocích a hýždích. Do léta budete vypadat jako modelka

Pokud chceme zhubnout v oblasti nohou, potřebujeme více než jen cvičení. Ve skutečnosti pokud se zaměříte pouze na trénink, můžete dosáhnout opačného efektu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud budete hodně cvičit, nabyde vaše svalová hmota. Nohy tedy nebudou plné tuku, ale objem bude větší, nikoli menší. Důležité je tedy nejen cvičení, ale také stravování. Jen díky spojení obou věcí docílíte menšího objemu stehen. Pojďme se tedy podívat na příklad jídelního lístku, který spolu s lehkým cvičením pomůže zmenšit velikost stehen zdravým a přirozeným způsobem.

Snídaně je základ dne

Že snídani vynecháváte, protože ji zkrátka nestíháte a vaše první jídlo je oběd? To je velká chyba, protože snídaně je základ dne. Je velmi důležitou součástí výživy a bez ní nikdy nedosáhnete takových výsledků, jaké byste si přáli. Zkuste si tedy udělat čas a dát si ke snídani šálek zeleného čaje oslazeného maximálně medem. Zelený čaj je vhodný, protože jde o přírodní spalovač tuků. K němu si dejte celozrnný toast nebo rohlík se sýrem. Nezapomeňte přidat ovoce. Dát si můžete pomeranč, půl grapefruitu nebo sklenici bobulí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ke svačině postačí jablko, hruška nebo kus melounu. Poté si uvařte čaj z heřmánku nebo přesličky. Půl hodiny před obědem vypijte sklenici vody. Díky tomu budete částečně nasycení a nesníte toho tolik. K obědu je vhodné dát si porci ryby nebo libového masa. Jak přílohu zvolte zeleninový salát nebo alespoň čerstvou nakrájenou zeleninu. Ačkoli se vám může zdát, že nebudete syti, mýlíte se. Dostatečná porce zajistí, abyste nebyli hladoví a vydrželi až do odpolední svačiny.

Odpoledne nezapomínejte na svačinu

Ani odpolední svačina nemusí být nikterak velká a objemná. Vlastně opět postačí, pokud se bude skládat z nějakého ovoce a šálku zeleného čaje. Dát si můžete například banán nebo třeba hroznové víno. Uvidíte, že si ovoce oblíbíte a den si bez něj nebudete umět představit. Půl hodiny před večeří opět vypijte sklenici vody. Večeři začněte miskou zeleninového salátu nebo zeleninovou polévkou. Poté si dejte luštěniny nebo pokrm z hnědé rýže. Na závěr nebo jako druhou večeři zvolte jogurt nebo kefír.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kefír je pro své vlastnosti samozřejmě ideálnější. Pokud budete tuto dietní stravu dodržovat a pravidelně cvičit, uvidíte, jak se vaše nohy zmenšují. Samozřejmě můžete jídelní lístek různě obměňovat a jídla kombinovat. Důležité je dodržovat stravu pětkrát denně, ovocné svačiny, pití čajů a dostatek bílkovin. Co se týká pohybu, ten také můžete různě měnit. Jendou jděte na delší procházku, podruhé cvičte doma nebo si vyjeďte na výlet na kole. Důležité je, aby vás pohyb bavil a nebyl pro vás pouhou povinností.

Zdroj: Eat This

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články