Kombinace Nivea krému s olivovým olejem vyřeší velký problém krásy

Smícháním krému Nivea s extra panenským olivovým olejem můžete vyřešit všechny své kosmetické problémy. Tato kombinace nabízí jedinečný účinek pro vaši pleť.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Modrý krém Nivea je díky svému bohatému složení jedním z nejpoužívanějších univerzálních krémů po celém světě. Lze jej použít na suchou a drsnou pokožku, pro zklidnění podráždění, pomáhá při tmavých kruzích a například také při odstraňování zbytků make-upu nebo k výrobě masky. Většině lidí však neví, že tento jedinečný přípravek může být mnohem účinnější, pokud jej smícháte s extra panenským olivovým olejem – ten přináší taktéž řadu blahodárných účinků pro pokožku a celkové zdraví lidského těla. 

Kombinace krému Nivea a olivového oleje

Obecně lze tedy říci, že krém Nivea můžete použít na nespočet způsobů, neboť je velmi univerzální, a navíc vás nevyjde ani na mnoho peněz. Pokud jej však smícháte s extra panenským olivovým olejem, můžete posílit jeho schopnosti a těžit z této kombinace mnohostranné vlastnosti pro pokožku. Samozřejmě je nutné brát na vědomí, že byste měli vždy vybírat kvalitní olej, nikoliv s přidanými chemickými aromaty nebo jinými složkami, které mohou naopak vaši kůži podráždit a způsobit vám některé kosmetické potíže.  

Příprava léčivého krému 

Spojením vlastností krému Nivea a extra panenského olivového oleje získáte velmi pružný a mnohem jemnější alternativní krém, který vám pomůže vyléčit kdejaký kožní problém. K jeho přípravě budete potřebovat pouze tyto dva produkty, které stačí smíchat ve správné kombinaci a poté je aplikovat v případě potřeby. Příprava vypadá následovně:

  • Nejprve si vezměte uzavíratelnou plastovou nádobu (nejlépe novou), ve které budete moci krém uchovávat. 
  • Jakmile budete připraveni, nalijte dovnitř 2 polévkové lžíce krému Nivea a přidejte 2 polévkové lžíce extra panenského olivového oleje.
  • Ingredience dobře promíchejte, dokud nezískáte jednolitý jemný krém – budete muset chvíli počkat, než směs dostatečně změkne.

V této fázi máte již připravený léčivý krém, který můžete použít v boji proti suché pokožce a mnoha dalších nepříjemných potížích. Tato kombinace vám pomůže zesvětlit nedokonalosti pleti, které jsou patrné zejména na rukou a obličeji, a pomůže vám například také předcházet vzniku vrásek a jemných linek – stejně tak je však krém dokáže vyhladit, pokud se již na vašem obličeji objevily.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jedinečné přínosy kombinace  

Krém je také vhodný pro všechny typy pleti, kterým dokáže dodat lesk a jemnost. Je také vynikajícím prostředkem, který vás ochrání před známky stárnutí, neboť dodává pokožce pružnost a pomáhá ji hydratovat. Rozdílů si přitom budete moci všimnout již během prvního použití, a pokud jej budete aplikovat na svou pleť pravidelně, zajistíte si tak dlouhodobě krásný vzhled. 

Kromě obličeje jej také můžete použít na své ruce nebo břicho, zejména pokud jste těhotná žena. Skvěle vás totiž pomůže ochránit před vznikem strií. Stejně tak jej lze použít na boky a prsa a další místa náchylná ke vzniku nevzhledných známek stárnutí – vhodný je zejména pro sušší pokožku, které poskytne dodatečnou hydrataci. To znamená, že jej můžete použít také na lokty, paty a kolena, což jsou místa, na kterých bývá pokožka typicky sušší. Dokonce vás také ochrání před slunečními paprsky a je skvělým ošetřením po opalování.

Jak se krém osvědčil vám?

Zdroj: Zdrave.to
Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články