Nejlepší přírodní kolagen, během měsíce vás zbaví vrásek na obličeji

Vrásky jsou nepříjemný kožní problém, který postihuje většinu dospělých osob. S jejich odstraněním vám však dokáže pomoci jednoduchá přírodní léčba.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud vás trápí vrásky, nemusíte každodenně užívat drahé komerční přípravky nebo podstupovat chirurgické operace. Skvěle si totiž dokážete pomoci sami, a to zvýšením přísunu přírodního kolagenu do své pokožky – toho lze dosáhnout díky kombinaci dobře známého krému a velmi levné přírodní potraviny, kterou již pravděpodobně máte doma. Jakmile získáte konečný produkt, stačí jej aplikovat podle správného návodu a budete se moci rozloučit se všemi známkami stárnutí, které vás každý den pronásledují. 

Vrásky na obličeji

S postupem stárnutí nastává pro většinu lidí čas, kdy se musí vypořádat s vráskami, které se jim objevují na obličeji. Jedná se o nevzhledné záhyby, které vznikají na povrchu pokožky v důsledku snížené pružnosti a tvorby kolagenu. Tento proces většinou probíhá přirozeně, ovšem existují faktory, které jej mohou ovlivnit, včetně genetických predispozic, životního prostředí, kouření, nadměrné konzumace alkoholu a vystavování se slunečnímu záření – stručně řečeno, všechny tyto faktory mohou přispívat ke ztrátě pružnosti pokožky a vzniku vrásek. 

Pokud tedy trápí trápí vrásky i vás, měli byste nejdříve začít právě u eliminace návyků, které podporují jejich rozvoj. Následně můžete vyzkoušet jednoduchý domácí recept, který vám pomůže vyhladit pokožku a získat mimořádný lesk. Jediné co přitom musíte udělat je zakoupit si oblíbený modrý krém značky Nivea – ten si v současné době získal oblibu nejen u žen, ale také u mužů, neboť jej lze použít téměř na každý kožní problém. Abyste však získali co nejlepší výsledky, je vhodné přidat do něj několik kapek citronové šťávy.

Příprava léčivého krému

Krém nivea nabízí šetrné ošetření pokožky, pomáhá odstraňovat vrásky, hydratovat pleť, eliminuje pigmentaci kůže a chrání kůži před poškozením slunečními paprsky. Společně s citronovou šťávou jej poté můžete aplikovat následujícím způsobem: 

  • Nejprve vložte trochu krému do vhodné nádoby a promíchejte jej čajovou lžičkou. Poté přidejte několik kapek citronové šťávy (ta skvěle pomáhá rozzářit a rozjasnit pleť) a opět směs pořádně promíchejte – pokud máte velmi citlivou pleť, můžete použít citronovou šťávu, která není tak silná.
  • Jakmile budete mít hotovo, přidejte ještě polévkovou lžíci sušeného mléka, které taktéž skvěle pomáhá zesvětlovat pokožku obličeje. 
  • Dále ke směsi přidejte čajovou lžičku vazelíny, všechny ingredience opět dobře promíchejte, abyste získali jednolitou směs.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak krém rozetřít

Jakmile budete mít připravenou směs, můžete ji začít ihned používat. Nejlépe uděláte, když ji nanesete na svou pokožku večer, a to zejména v oblastech obličeje, pod očima a na krku – je ovšem důležité, abyste ji dobře vmasírovali. Poté nechte masku působit alespoň jednu hodinu a jakmile uplyne stanovená doba, důkladně ji omyjte studenou vodou. Posledním krokem je v této fázi hloubková hydratace pokožky pomocí vhodného oleje nebo krému s hydratačními vlastnostmi.

Po dokončení tohoto jednoduchého procesu uvidíte ihned změnu na své pleti, která vás doslova ohromí. Abyste získali co nejlepší výsledky, je vhodné provádět jej každý večer, což vám přinese dlouhodobé účinky. Co se týče skladování směsi, lze ji uchovávat v lednici, kde vydrží nejdéle. 

Jak se tato směs osvědčila vám?

Zdroj: Zdrave.to
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články