Led je skvělý pomocník v péči o pleť | JakZdravě.cz

1 kostka ledu vyhladí vrásky, zbaví oteklých očí i tmavých kruhů. Při správném použití omladí až o 10 let

Můžete kupovat drahé krémy a masky na obličej a doufat, že po nich budete mít zářivou a krásnou pleť. Nebo můžete zkusit použít obyčejný led.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vaše tvář je to první, čeho si okolí všimne. Někdo může říkat, že se na vzhled nedívá, ale většinou to tak opravdu není. A tak každý člověk, především ženy, chtějí, aby jejich pleť byla zdravá a zářivá. Možná vás potěší, že proto nemusíte chodit do drogerie a kupovat různé drahé krémy. Postačí vám pár kostek ledu, ke kterým můžete přidat například okurku a uvidíte, jak krásná vaše pleť bude.
Jak správně používat led

Led byste měli používat vždy na úplně vyčištěný obličej. Led vždy berte v rukavicích, nejen aby se na něj nedostaly nečistoty, ale také, aby vám nezmrzly ruce. Při masážích obličeje led vždy zabalte do nějaké utěrky. Kostky ledu můžete použít i k léčbě akné. Skvělé je, když si vyrobíte kostky ledu například s okurkou nebo mátou.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Hladší pleť

Každý večer si důkladně omyjte a odličte obličej, naplňte igelitový sáček několika kostkami ledu a jemně si masírujte obličej a dekolt po dobu přibližně 3 minut. A již za několik dní uvidíte výsledky. Vaše pleť bude hladší a svěží. Tento způsob také pomáhá zvítězit v boji proti vráskám.

Zbavte se akné

Přikládání ledu na postižená místa je nejlepším způsobem, jak se zbavit akné. Umyjte si obličej, použijte nějaký čistící přípravek a na úplně čistou pleť přikládejte kostku ledu, kterou si předtím zabalte do utěrky. Na každý pupínek ho přiložte přibližně na 5 minut a nebude dlouho trvat a uvidíte výsledky.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Bojuje s otevřenými póry

Přejíždějte kostkou ledu po celém obličeji přibližně 3-5 minut. Pokud to budete pravidelně opakovat, po chvíli zjistíte, že se otevřené póry začaly stahovat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Konec oteklým očím

Někdy se prostě stane, že člověk propláče celou noc a ráno se probudí s extrémně opuchlýma očima. Naštěstí existuje řešení, jak se tohoto problému rychle zbavit. Zabalte dvě kostky ledu do nějaké látky a na 2 minuty je přiložte na obě zavřené oči. A oteklé oči budou pryč.

Kterou z těchto metod někdy použijete?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
Malý chlapec se během koncertu stal centrem dění. Svými tanečními kreacemi ukradl kapele veškerou pozornost
Události247
Revmatoidní artritida je zákeřná nemoc. Proč se pacienti bojí mluvit se svými lékaři a jaké to může mít následky? Podrobnosti vysvětlila předsedkyně Revma Ligy Müllerová
VědaŽivě
Posedlost celebritami snižuje inteligenci, uvádí studie. Lidé se slabostí pro své idoly brzdí výkon svého mozku
adbz
Se sázením cibule není doporučeno čekat až na jaro. Brzký výsev zajistí gigantické plody s příchodem prvních teplých dnů