Už žádná bolest kloubů, na její zničení pomůže obyčejný bobkový list

Bolest kloubů je nepříjemný problém, který v současné době trápí řadu Čechů. Pokud se s ní potýkáte i vy, vyzkoušejte sílu bobkového listu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud vás trápí chronická bolest kloubů, nemusíte nutně užívat drahé léky plné chemie či jiné komerční prostředky, které slibují zázračné účinky. Mnohem lépe si s problémy dokáže poradit obyčejný bobkový list, a to dle lékařky Sade Meeks v rámci několika krátkých dnů. Je samozřejmě důležité připravit si z něj správnou směs a tu následně aplikovat na bolavá místa. Účinky tohoto přírodního léku zvýší olivový olej a rozmarýn. 

Účinný balzám proti bolestem kloubů 

Bolest kloubů je poměrně častý problém, který může velmi snadno omezit vaše každodenní činnosti. Pokud se s ní potýkáte i vy, určitě se zaměřte na pravidelnou aplikaci přírodní směsi z bobkového listu a dalších účinných ingrediencí. Ta vám dokáže pomoci zcela přirozeně, a navíc jen za pár korun. K její přípravě budete potřebovat následující: 

  • 1 polévkovou lžíci rozdrcených bobkových listů
  • 1 polévkovou lžíci rozmarýnu (čerstvý nebo sušený)
  • 1 sklenici olivového oleje

Samotný postup je poté již velmi snadný. Stačí vložit rozdrcený bobkový list a umyté listy rozmarýnu do vhodné nádoby, ingredience zalít olivovým olejem a vše promíchat. Poté nechte směs vařit ve vodní lázni na mírném ohni (zhruba 20 až 30 minut), přičemž ji nezapomínejte sem tam promíchat. Jakmile uplyne stanovená doba, nechte hotový balzám ještě chvíli vychladnout a poté přeceďte přes sítko do uzavíratelné sklenice. 

Bolí vás často klouby? Vyvarujte se obloukem potravin, které přiživují záněty v těle. Místo nich zvolte správnou alternativu

Hotový třísložkový olej poté již stačí dle serveru WebMD pravidelně aplikovat na bolavé klouby a kosti a brzy si všimnete pozitivních změn. Při nanášení se ho snažte důkladně vmasírovat, aby ho tělo dokázalo vstřebat. Jeho účinky jsou mimo jiné zcela přirozené a pro lidské zdraví neškodné. To rovněž znamená, že se nemusíte bát žádných vedlejších účinků. Přesto se však před jeho aplikací nejprve poraďte se svým lékařem. 

Jak se tento balzám osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články