Léto v lázních? Skvělý nápad!

Stále jste si nevybrali svou letní dovolenou? Ani nezačali přemýšlet o místě, kde ji strávíte? O aktivitách, jimž se budete věnovat ani nemluvě? Tak vám trošku pomůžeme. Co takhle letošní volné dny strávit v lázních?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Proč zrovna lázně, když nejste nemocní? Třeba proto, že do lázní už dáno nejezdí jen ti, kteří se potřebují zotavit po úraze, nemoci či operačním zákroku, ale i ti jinak zcela zdraví, ale třeba jen unavení, ať již fyzicky či duševně. V lázních se totiž po všech stránkách dostanou do kupy.

S kým vyrazit?

Ideálně o samotě, maximálně ve dvou. I když v nabídkách lázeňských domů samozřejmě najdete balíčky zaměřené na rodiny s dětmi. Abyste si ale lázeňské procedury skutečně vychutnali, doporučujeme děti dát k babičce a naplánovat si single jízdu. Popřípadě vyrazit s kamarádkou či partnerem.

Kdy vyrazit?

České lázně mají své kouzlo v každém ročním období. My se ale zaměříme speciálně na ty letní pobyty, které mohou plně nahradit plnohodnotnou dovolenou. Obzvláště pokud se rozhodnete v lázních strávit minimálně týden. Jaké existují možnosti?

Kde vybírat?

Bohatou nabídku lázeňských pobytů najdete na serveru Spa.cz, který sdružuje lázeňské pobytové balíčky napříč republikou. Ten pravý můžete vybírat na základě několika parametrů. Pokud nechcete cestovat, zřejmě zvolíte lázně či lázeňský dům poblíž vašeho bydliště. Středočechům se nabízejí lázně Poděbrady, pražské wellness hotely, Západočechům Mariánské či Františkovy Lázně stejně jako proslulé lázně Karlovy Vary, Severočechům Lázně Teplice v Čechách, Jihočechům Lázně Třeboň atd.

Letní lázeňské pobytové balíčky

Pokud vám na vzdálenosti nezáleží, můžete svůj lázeňský pobyt volit na základě jeho programu. V tom případě doporučujeme vybírat na odkazu letní pobyt v lázních, na němž najdete konkrétní pobytové nabídky a balíčky jednotlivých lázeňských hotelů a domů. Z nich si stoprocentně vyberete takový, který vám bude po všech stránkách vyhovovat. Tak, kam to bude?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články