Sledujete nejnovější technologie? Zaměřte se na českou společnost MISURA

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Elektronická zařízení se v posledních desítkách let stala nedílnou součástí našich každodenních životů. Ať už plánujete odpočívat na gauči, čeká vás práce, sport, nebo se chystáte socializovat s ostatními lidmi, moderní vynálezy vám se vším pomohou. Nemusí se přitom jednat o zahraniční výrobky, protože i tuzemské firmy vytváří zajímavé inovace. Co vám nesmí ujít?

Vývoj nezastavíte

V posledních patnácti letech se do popředí tuzemského vývoje dostává především známá společnost MISURA, jež se zaměřuje na elektroniku a ergonomické vychytávky. V současné době její produkty pořídíte nejen v e-shopu, ale i ve vybraných kamenných prodejnách. Zájem zákazníků přitom dokazuje fakt, že daní profesionálové v březnu tohoto roku zaznamenali desetinásobné obraty oproti stejnému období před dvanácti měsíci.

Rostoucí popularita společnosti je způsobená postupným rozšiřováním portfolia, důrazem na inovace a expanzí na zahraniční trhy. Zvolit si můžete z celé řady položek, kdy dobrým příkladem jsou třeba přenosné monitory. Nejedná se jen o další nezajímavé zboží na trhu, protože se dočkáte spousty bezkonkurenčních benefitů.

Efektivní práce

Tato dvojice Full HD monitorů disponuje patentovaným skládacím mechanismem a skromnými rozměry ve složeném stavu. Snadno se tak vejde do batohu nebo kufru. Klíčem k úspěchu je plná adaptabilita nejen z hlediska velikostí i typů notebooků, ale zároveň je nutné vzít v potaz i schopnost fungovat na všech běžných operačních systémech (Windows, macOS a Linux). Jednoduché připojení s pomocí klasického USB C vám zajistí pracovní plochu za pouhých několik vteřin.

Péče o auto

Velkým zájmem společnosti jsou i šikovné autodoplňky. Dočkáte se rovnou několika chytrých vynálezů, které vás podrží na služebních cestách, výletech i při hledání obchodů. Za zmínku stojí například miniaturní přenosné vysavače o délce pouhých patnácti centimetrů a hmotnosti lehce přesahující tři sta padesát gramů. I v tomto případě je zdrojem energie USB C, díky němuž lze zařízení nabíjet.

Nejspíše si říkáte, že daný vysavač musí mít vzhledem ke svým skromným rozměrům problémy s výkonem. Síla čítající 70 wattů vás ihned přesvědčí o pravém opaku. Nezáleží na tom, zdali se chcete zbavit hlíny, jehličí, kamínků či psích chlupů, budete mít hotovo raz dva. Tuto pomůcku dokonce obdivovala česká MISS.

Používáte navigaci?

V dnešní době se řidiči během svých cest neobejdou bez mobilní navigace. Z toho důvodu oceníte bezkonkurenční držák na mobil s označením MISURA MA05. Bavíme se pouze o obyčejném tuctovém nápadu, nebo je předmětem tématu jedinečný výrobek? To zjistíte ihned sami.

Naprostou klasikou je spolehlivé uchycení na sklo, palubní desku nebo ventilační mřížku automobilu. Poněkud zajímavější inovací je automatické rozeznání přítomnosti telefonu. Pokud jej přiložíte na desku, v mžiku začne fungovat elektrická vakuová přísavka s podtlakem až 60 kPa. I kdyby vaše zařízení vážilo ohromných osm kilogramů, tato technologie jej udrží. K tomu připočtěte ještě bezdrátové nabíjení QC3.0, jež si poradí i s nejnovějšími mobily.

Inspirujte se

Společnost MISURA přirozeně nabízí více než jen držáky, vysavače a duální přenosné monitory. Jejím úkolem je usnadnění veškerých pracovních procesů i volného času. Jestli vás tedy zajímá zapojení moderních technologií do běžného života, navštivte internetové stránky daných expertů a prohlédněte si pestrý inventář zboží.

Třešničkou na dortu je doručení objednávky zdarma, expedice do druhého dne a profesionální zákaznická péče, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články