Soukromá vysoká škola vám umožní studovat Bc., Ing., Mgr. i Ph.D. Stačí si jen vybrat

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Více než 20 tisíc absolventů, 21 let zkušeností a k tomu více než 20 studijních programů, ze kterých si vybere téměř každý. To jsou jen základní fakta, která však jasně hovoří o tom, že i soukromá vysoká škola může mít pevné zázemí a nabízet kvalitní studium. Tato čísla patří Panevropské univerzitě, soukromé vysoké škole v Praze, která si zakládá na profesním vzdělávání svých uchazečů a dává jim ty nejlepší základy pro jejich kariérní život.

Vysokoškolské studium, které má smysl

Soukromých vysokých škol v Praze najdete celou řadu. Ne všechny však stojí na profesionálech se zkušenostmi z praxe, kteří přizpůsobují svou výuku konkrétním studijním skupinám i pracovním pozicím, jako je tomu právě na PEUNI. Tato vysoká škola je totiž místem, které vás naučí řešit problémy, s nimiž se budete potýkat nejen během svého studia, ale především ve svém kariérním životě – proto ji bezesporu můžeme označit jako školu, která vás komplexně připraví na váš profesní život.

Studijní program dle vašich požadavků

Jak už jsme zmínili v úvodu, tato vysoká škola v Praze nabízí více než 20 studijních programů, které jsou nejen atraktivní, ale mají i široké uplatnění, a zároveň studentům umožňují získat dostatek praxe pro budoucí uplatnění na trhu práce. Kromě bakalářského studia zde můžete studovat také v magisterském, na kterém můžete získat titul Mgr. či Ing., i doktorském studiu. Na výběr pak máte studijní programy, jako je například Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika, Cestovní ruch, Podnikání a management, Právo v aplikační praxi či Provoz a řízení letecké dopravy.

Pokud tedy hledáte vysokou školu, která vám otevře cestu k novým možnostem, je Panevropská univerzita skvělým řešením – určitě zde najdete to, po čem toužíte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články