Ušetřete čas a nechte si dovézt nákup až domů

Není to rozmazlenost či zbytečné utrácení peněz. Rozvoz potravin je dnes už běžnou službou, kterou využívá i nižší střední třída.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Proč? Ceny dovozu se snížily, navíc potraviny rozváží i některé obchodní řetězce, které nemají potřebu vydělat na rozvozu samotném, ale na nákupu jejich zboží, takže vám nabídnou i slevy. Například Albert poskytuje řadu významných bonusů.

Albert –online nákup potravin v aplikaci Můj Albert

Známý a oblíbený obchod Albert v květnu rozjel rozvoz svého zboží. Můžete si tak přes webové stránky objednat zboží či se nabízí aplikace Můj Albert. I přes ni si v pohodlí domova vyberete v podstatě vše, co najdete v supermarketech a hypermarketech Albert.

Albert aktuální letáky – výhodné nákupy

Až si budete objednávat zboží, vodítkem vám budou Albert aktuální letáky, kde naleznete tipy na nový sortiment a slevy, kdy na zboží v akci ušetříte třeba i 70 % z ceny. Přehledně se tak podíváte na to, co potřebujete a co Albert nabízí, a nebudete trávit hodiny v obchodě. Volný čas pak využijete mnohem efektivněji.

Albert magazín pro vaši inspiraci

Možná nevíte, co budete vařit. Nevadí, pro vás je tu další tištěný nebo online bonus obchodu. Albert magazín, časopis, který se kvalitou může rovnat klasickým food časopisům v luxusním podání. Najdete zde krásné fotky, profesionální recepty i rady expertů ve sféře gastronomie.

Kde najít Albert recepty?

Pokud nemáte zrovna po ruce Albert magazín, ale víte, že se vám tam líbil konkrétní recept, není nic jednoduššího, než si najít Albert recepty. Zde je archiv všech receptů z Albert magazínu, stačí si vyhledat klíčové slovo, nebo lze hledat pokrm podle typu (snídaně, dezert, nápoj atd.), surovin (maso, zelenina atp.) či dle typu kuchyně (např. česká, italská, mexická). Jak vidíte, trávit čas v obchodech už nemusíte, raději si udělejte online nákup potravin a volný čas věnujte rodině, zálibám, zkrátka tomu, co milujete.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Nikoho v životě nepotkáváme náhodou – 5 typů vesmírných vztahů, které vám postupem času začnou dávat smysl
Události247
Události247
Zvěrstva Ukrajinců ve válce: Ukazuje se, že nejenom Rusové páchají nelidské činy
VědaŽivě
VědaŽivě
Optická hádanka, která je pro mnohé lidi zcela neřešitelná. Kolik kruhů jste schopni najít na tomto obrázku?
adbz
adbz
Navraťte černému oblečení svou pravou barvu. Vybledlé kousky zachrání trocha kávy