Hubnutí bez námahy jen s jedinou směsí: S ovsem jdou kila dolů úplně sama

Hubnutí představuje pro mnoho lidí problém, a proto se mu raději vyhýbají. Pomoci vám však dokáže i obyčejná směs z ovesných vloček.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nadváha je v současné době problém, který se týká drtivé většiny lidí. Ať už je na vině nezdravá strava, málo pohybu nebo přílišný stres, rozhodně byste neměli přebytečná kila ignorovat. Čím více totiž vážíte, tím větší vám hrozí riziko různých onemocnění, a to včetně srdečního infarktu či cukrovky. Zhubnout však můžete dle lékařky Jerlyn Jones i díky obyčejné směsi z ovsa a skořice, která navíc působí zcela přirozeně. 

Ovesná směs, která vám pomůže zhubnout přebytečná kila 

Ačkoli neexistuje žádný zázračný recept, který by vám pomohl během pár dnů získat vysněné tělo, můžete vyzkoušet sílu ovesných vloček. Ty totiž obsahují bohaté množství vlákniny a podporují řadu různých tělesných procesů, přičemž čistí organismus od nahromaděných toxinů. Existují hned dvě možnosti, jak je využít – a to jejich zařazení do každodenního jídelníčku nebo pravidelná konzumace správné směsi na jejich bázi. 

Rozsypané ovesné vločky iZdroj fotografie: Pixabay
Ovesné vločky podporují trávicí trakt a pomohou vám zhubnout

Směs si připravíte již během pár minut a navíc vás nevyjde ani na mnoho peněz. Poté ji už stačí jen zařadit do svého pravidelného jídelníčku a již po pár týdnech si budete moci všimnout příznivých změn. Budete potřebovat 1,5 litru vody, 1 polévkovou lžíci mleté skořice a 1 šálek ovesných vloček. Jakmile získáte všechny ingredience, můžete se pustit do přípravy. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech ovesných vloček

Důvody, proč je pro některé ženy těžké zbavit se tuku na břiše: Hubnutí ovlivňuje i psychické rozpoložení

Příprava je velmi jednoduchá 

Nejprve stačí vložit ovesné vločky do vody a nechat je namočené až do rána. Potom je sceďte a vložte spolu se všemi dalšími ingrediencemi do mixéru a rozmixujte do hladka. Nakonec už stačí směs dle webu OatmealHealth uložit do ledničky a každý den vypít sklenici tohoto nápoje ráno nalačno a večer před spaním. Kromě hubnutí budete moci zaznamenat také lepší práci svých střev a se vší pravděpodobností se vám bude i lépe spát.

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články