Je to tak jednoduché a my jsme to celou dobu nevěděli: Přirozený způsob, jak odstranit bakterie z žaludku už za 2 dny

Nahromaděné bakterie v žaludku mohou negativně ovlivnit vaše celkové zdraví. Naštěstí existuje jednoduchý domácí lék, který vám dokáže pomoci.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V současné době si čím dál více lidí stěžuje na žaludeční problémy, za kterými ve většině případech stojí nahromadění bakterií – a vzhledem k tomu, že mnozí užívají antibiotika, problémy mohou být chronické a velmi těžko léčitelné. Pokud jste se v podobně situaci ocitli i vy, užívání léků rozhodně není to nejlepší řešení, neboť nemusí být vždy účinné, a navíc může způsobit kontraindikace. Mnohem lépe proto uděláte, když si připravíte jednoduchý domácí lék na bázi přírodních ingrediencí, který všechny bakterie vyžene a podpoří trávicí trakt. 

Nahromaděné bakterie v žaludku

Nahromaděné bakterie v žaludku představují nebezpečné riziko, neboť mohou vést k řadě potenciálních problémů, včetně:

  • Bakteriální infekce žaludku: Pokud se ve vašem žaludku nahromadí bakterie, jako jsou H. pylori, E. coli nebo Salmonella, můžete se v důsledku potýkat s nebezpečnou infekcí. Ta může vést k žaludečním vředům, gastritidě nebo žaludečním a střevním problémům.
  • Zažívací potíže: Nadměrný růst bakterií v tenkém střevě nebo žaludku může v některých případech způsobit zažívací potíže, jako je nadýmání, bolest břicha, průjem nebo zácpa.
  • Nerovnováha mikroflóry: Za normálních okolností je v žaludku ta správná mikroflóra, která pomáhá udržovat zdraví trávicího systému. Bohužel však různé faktory, jako je užívání antibiotik, špatná strava, stres nebo užívání léků mohou narušit tuto rovnováhu a negativně ovlivnit trávení, imunitní systém a celkové zdraví.
  • Plynatost a nadýmání: Nahromaděné bakterie v žaludku mohou způsobit produkci plynů, jako je vodík nebo metan. Jejich přítomnost může vést k nadýmání, plynatosti a nepohodlí.

Pokud se potýkáte s výše uvedenými problémy, rozhodně byste to neměli přehlížet a začít s včasnou léčbou. Skvěle vám dokáže pomoci jednoduchý lék přípravek na bázi přírodních ingrediencí. 

Domácí lék proti bakteriím

Pokud se obáváte, že máte v žaludku příliš bakterií, můžete zkombinovat fíky s olivovým olejem, čímž získáte nejsilnější lék, který můžete použít k léčbě tohoto problému. Jeho příprava je velmi jednoduchá a nezabere vám ani moc času. Postupujte následovně: 

  • Fíky nejprve nakrájejte na tři až čtyři kusy, vložte je do čisté skleněné nádoby (až po povrch) a poté je zalijte extra panenským olivovým olejem. 
  • Sklenici uzavřete a nechte směs ingrediencí odstát alespoň 40 dní. Po uplynutí této doby si dejte jeden fík (4 kusy) každé ráno před snídaní a spolu s ním také jednu čajovou lžičku olivového oleje ze směsi – bakterie budou pryč již během 2 dní.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Abyste získali co nejlepší účinky, je vhodné sladit s tímto lékem svůj jídelníček. Snažte se proto jíst lehká a vařená jídla bez přílišného koření, zejména pikantního a pepřového. Vyhněte se také konzumaci kyselých a tučných jídel, jako jsou sušené masné výrobky. Své pokrmy byste také neměli připravovat pomocí rostlinných olejů, které mají velmi negativní účinky na lidské zdraví. Namísto nich proto používejte pouze olivový olej a jezte co nejvíce čerstvých potravin, zeleniny a ovoce.

Mimo jiné můžete tento jedinečný lék použít také v případě dalších problémů a nemocí. Směs fíků a olivového oleje úspěšně léčí neplodnost, hemoroidy, střevní onemocnění, zácpu, bronchitidu, astma a další onemocnění.

Jak se tento domácí lék osvědčil vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články