Lék na odstranění ucpaných cév a snížení cholesterolu si můžete vzít doma během několika minut

Ucpané cévy a vysoký cholesterol mohou mít nebezpečný vliv na zdraví vašeho těla. Naštěstí existují jednoduché způsoby, jak se problémů zbavit, a to zcela přirozeně.

                   

Mít zdravé a pružné cévy je základ pevného zdraví. Bohužel však v důsledku stárnutí a nezdravých návyků se v nich mohou začít hromadit různé toxiny a cholesterol, který způsobuje jejich zúžení a ochabnutí. To může vést ke zvýšení rizika vzniku nebezpečných onemocnění, jako je například srdeční infarkt nebo mozková mrtvice. Abyste se ochránili před problémy, stačí zařadit do svého pravidelného jídelníčku směs ze správných detoxikačních potravin – a mezi ty nejlepší se zařadil česnek a citron. 

Jedinečná léčivá směs 

Krevní cévy jsou potrubí, které jako ostatní orgány těla stárnou a postupem času ztrácí svou sílu a pružnost. Na jejich stěnách se mohou navíc začít tvořit aterosklerotické plaky, které zvyšují riziko nebezpečných onemocnění, jako je cévní mozková příhoda, srdeční infarkt nebo vysoký krevní tlak – stejně tak však může tento faktor způsobovat nepříjemnou bolest hlavy a snižovat celkovou životní pohodu. Pokud se chcete ochránit před těmito problémy a udržet své cévy v dobré formě, můžete jít na to zcela přirozeně. 

Tradiční medicína nabízí mnoho způsobů, jak vyčistit své cévy a zajistit si tak pevné zdraví a prevenci před problémy. A právě mezi tu nejúčinnější volbu patří kombinace česneku a citronu, dvou nejsilnějších přírodních léčiv vůbec – česnek výrazně snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zatímco citron pomáhá cévám získat zpět sílu. Stačí si akorát připravit správnou směs a tu zařadit do svého pravidelného jídelníčku. Budete potřebovat následující ingredience: 

 • 6 citronů 
 • 30 stroužků česneku 
 • 1 litr vody 

Postup přípravy je jednoduchý. Citrony nejprve dobře omyjte a česnek oloupejte. Obě ingredience nyní vložte do mixéru a jemně je mixujte. Vzniklou směs poté přelijte do hrnce, přidejte vodu a dejte na oheň – poté ji přiveďte k varu a okamžitě sundejte z ploty. Jakmile směs vychladne, přelijte ji do vhodné nádoby a uschovejte v lednici. Hotovou tekutinu byste měli konzumovat po dobu 3 týdnů (každý den vypijte 50 mililitrů, pak si udělejte týdenní přestávku a znovu pokračujte v léčbě dalších 21 dní). Tuto proceduru je vhodné opakovat dvakrát ročně. 

iZdroj: Pixabay
Česnek a citron připravené na stole

Zdravotní přínosy léčivé směsi  

Konzumace výsledné směsi nabízí nespočet zdravotních přínosů, jako je zejména zlepšení krevního oběhu, posílení imunitního systému, funkce ledvin a jater a dokonce také prevence před vznikem nádorových buněk. Dále pak jednotlivé potraviny nabízí následující: 

Citron:

 • obsahuje vysoké množství vitamínu C, který posiluje imunitní systém, podporuje zdravou kůži a sliznice a působí jako antioxidant
 • pomáhá při detoxikaci těla, podporuje činnost jater a ledvin a stimuluje trávicí systém
 • podporuje tvorbu žaludečních šťáv a enzymů
 • má antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti

Česnek:

 • obsahuje látky, které pomáhají snižovat hladinu škodlivého cholesterolu v krvi a snižuje riziko srdečních chorob
 • má antimikrobiální a imunostimulační účinky, které posilují obranyschopnost těla proti infekcím
 • obsahuje antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem 
 • snižuje krevní tlak a podporuje zdravou cirkulaci krve

Je také nutné poznamenat, že jako u všech léčebných přírodních metod existují určitá omezení. Konzumaci směsi by se měli vyhýbat především osoby trpící žaludečními vředy, těhotné nebo kojící ženy, lidé s epilepsií nebo alergiemi na libovolnou složku receptu.

Jak se tato léčivá směs osvědčila vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články