Největší nepřítel tuku: Kdo si dá každý den na snídani tohoto tukožrouta, ten zhubne 10 kilogramů za měsíc

Pokud vás trápí přebytečné kilogramy, nemusíte nutně chodit do posilovny nebo jíst rýži s kuřecím masem. Dobré výsledky vám přinese tento pomocník.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Hubnutí není zase tak náročná záležitost, jak si mnozí myslí. Pokud se skutečně chcete zbavit přebytečných kilogramů, bude nejlepší, když se zaměříte na svou stravu. Není však nutné ubírat si kalorie nebo držet několika-denní půst. Jak například uvádí lékařka Katherine Marengo, velmi dobře si s nevzhledným tukem poradí kombinace kefíru a pohanky, která vám může pomoci zhubnout až pět kilogramů z původní váhy po prvním týdnu. 

Zhubněte pomocí pohanky a kefíru 

Pohanka je mimořádně prospěšná potravina, která obsahuje velké množství proteinů, stejně jako hořčík, fosfor, železo, vitamíny a aminokyseliny. Kefír zase podporuje správnou funkci trávicího systému a detoxikaci těla od nahromaděných nečistot a těžkých látek. Obě potraviny pak z dlouhodobého hlediska také zlepšují zdraví pokožky, snižují stres, podporují spánek a dodají vám dostatek energie na celý den. Navíc ani nebudete hladovět. 

kefír iZdroj fotografie: Depositphotos
Kefír v kombinaci s pohankou pomáhá ničit tuky a chránit zdraví

Pokud se tedy chcete zbavit nahromaděných kilogramů, pak si můžete v blízké době vyhradit jeden týden, během kterého budete jíst především tyto dvě potraviny. Jakmile uběhne sedm dní, zkontrolujte své výsledky, a pokud nebudete spokojeni, můžete ještě chvíli pokračovat. Pozor však, že byste kefíru neměli vypít nikdy více než jeden litr za den. Ještě lépe dle serveru WebMD uděláte, pokud ho budete pít již smíchaný s pohankou. 

Pohanka zlepšuje činnost střev a urychluje hubnutí. Její náhrada za nezdravou mouku svede s tělem zázraky

Nezapomínejte pít dostatek vody 

Během hubnoucího týdne se pokuste pít také dostatek vody a snažte se každý den provést alespoň 30minutový pohyb. V případě, že by vám kefír nesedl, můžete ho také nahradit nízkotučnými jogurty (pokuste se koupit ty, které byly co nejméně zpracované a neobsahují přidané cukry). Stejně tak se vyhněte nezdravým potravinám a již po sedmi dnech na sobě pocítíte úžasné změny. Na JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech kefíru

Jak se tyto produkty osvědčily vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články