Jedna sklenice před spaním a tělo se vyčistí od všeho, co jste během dne snědli

Zbavit tělo toxinů a škodlivých látek je důležité pro zdravější organismus a také rychlejší metabolismus. Tím pádem se vám bude i snáze hubnout.

zelený nápoj i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Přírodní detoxikační nápoje jsou nejlepší na očistu těla od škodlivých látek, pro zrychlení metabolismu a na snazší hubnutí. Nejčastěji čisticí nápoje obsahují přísady, jako je zázvor nebo citrón. Tyto suroviny jsou známé jako silné spalovače tuků, ale je potřeba na seznam přidat ještě jednu – petržel, o jejíchž prospěšných vlastnostech ví jen málokdo.

Výhody konzumace petržele

Nápoj, kde je hlavní složkou petržel, stimuluje metabolismus a spalování tuků v tkáních, odstraňuje přebytečnou tekutinu v těle a zmírňuje otoky. Ve skutečnosti vám pomůže zhubnout stejně účinně jako právě zmíněný zázvor nebo citrón. Navíc je to levné. Na užívání petržele by si měli dát pozor především těhotné ženy a osoby trpící onemocněním močového měchýře a ledvin. Před zahájením čisticí léčby se poraďte se svým lékařem.

Koktejl pro čištění těla od toxinů

Co budete potřebovat:

  • šťávu z poloviny citrónu
  • svazek petrželky
  • 1 lžičku mleté skořice
  • 0,5 litru vody
ptržel iZdroj fotografie: Freepik

Příprava:

Všechny ingredience rozmixujte v mixéru a vytvořte nápoj s jemnou konzistencí. Pijte šťávu každý večer několik hodin před spaním. Na pozitivní výsledky nebudete čekat dlouho. Toxiny opustí vaše tělo. Průběh léčby trvá asi 2 týdny. Během příjmu je také užitečné dodržovat některé dny lehčí stravu – například první, sedmý a poslední den. To znamená konzumaci nízkokalorických a zdravých produktů během tohoto období. Dopřejte si hromadu ovoce a zeleniny.

Nejenže se zbavíte všeho škodlivého, co jste během dne snědli, ale nastartujete metabolismus tak, že pro vás bude jednoduší a rychlejší shodit přebytečná kila. Pití petrželového drinku je skvělým způsobem, jak podpořit hubnutí.

Jakým způsobem nejčastěji konzumujete petržel?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články