Tak skvělý pomocník a mnozí o něm ani neví: Pomáhá na štítnou žlázu, kosti, srdce a upravuje hladinu cukru v krvi

Stačí ho zařadit do svého každodenního jídelníčku a brzy si všimnete úžasných změn. Síla tohoto přírodního léku vyrazila dech všem lékařům.

Vyšetření štítné žlázy žena i Zdroj fotografie: iStock
                   

Problémy se štítnou žlázou, stejně jako se srdcem a hladinou cukru v krvi mohou vážně ovlivnit váš každodenní život. Pokud se s nimi často potýkáte i vy, nemusíte nutně konzumovat drahé léky plné chemie či jiné komerční výrobky. Skvěle vám s tím totiž dokáže pomoci i něco tak obyčejného, jako jsou ořechové skořápky a brandy. Tyto ingredience stačí dle serveru Melnor smíchat a poté správně začít pravidelně užívat. 

Přírodní lék z ořechových skořápek 

Abyste se ochránili před srdečními nemocemi a podpořili činnost štítné žlázy, můžete do svého každodenního jídelníčku přidat účinnou směs z ořechových skořápek a brandy. Tyto ingredience v kombinaci prospívají řadě tělesných funkcí a pomohou vám navíc vyřešit nespavost, problémy s kostmi a řadu dalších nepříjemných problémů. Stačí si obě suroviny zakoupit v nejbližším obchodě a ihned se můžete vrhnout do přípravy. 

vlašské ořechy - rozbíjení iZdroj fotografie: Pixabay
Ořechové skořápky nabízí řadu zdravotních přínosů

Nejprve vložte ořechové skořápky do uzavíratelné sklenice, a to tak, abyste ji zaplnili zhruba z jedné třetiny. Poté nádobu dolijte brandy, zavřete ji a pořádně protřepejte. Nyní ji uložte na tmavé místo a dopřejte ji zhruba tři týdny, aby mohla být připravena k použití. Jakmile uplyne stanovená doba, stačí začít užívat jednu lžičku směsi třikrát denně. Na webu JakZdravě jsme také psali o nejčastějších příznacích onemocnění štítné žlázy.

„Jezte vlašské ořechy pětkrát týdně a prodloužíte si život,“ tvrdí nová studie

Pravidelná konzumace tohoto léku prospívá dle lékařky Imashi Fernando například i vlasům, které chrání před vypadáváním. Pomoci však může i vaší pleti, přičemž jakmile vás přepadne nachlazení nebo kašel, během jednoho dne zmírní všechny nepříjemné příznaky. Účinky léku ocení jistě i kuřáci, neboť tlumí chuť na cigarety. 

Jak se směs z ořechových skořápek osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články