Starý lék sibiřských lékařů: Pár lžic denně vyléčí mnoho nemocí

Tento starý lék účinně podpoří váš imunitní systém a ochrání vás před mnoha nemocemi. K jeho přípravě budete potřebovat pouze 3 levné přírodní ingredience.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnozí lidé se v současné době se svými nemocemi obrací především na tabletky z nejbližších lékáren, které jim slibují rychlou pomoc. Bohužel však většina z nich obsahuje mnoho chemikálií a ne vždy účinkují přesně tak, jak by měly. Někteří z nich se proto čím dál více začínají uchylovat k tradiční medicíně, která sice není potvrzena téměř žádnými studiemi, ale existuje na světě již po dlouhá tisíciletí. Skvělým příkladem je toho tento lék starých Sibiřanů, který vám pomůže vyléčit kdejakou nemoc a posílí váš imunitní systém. 

Starý lék sibiřských lékařů 

Směs starých sibiřských bylinkářů obsahuje pouze 3 složky, které však mají velmi pozitivní vliv na činnost celého organismu. Pokud vás tedy zastihne nepříjemné onemocnění nebo jiný problém, můžete ji použít pro rychlou a účinnou úlevu – ingredience jsou navíc zcela přírodní, takže se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků. Stačí si zajít do nejbližšího obchodu a připravit si z nich jedinečný domácí lék. K jeho přípravě budete potřebovat následující:

  • 1 kilogram pohankových semen,
  • 1 kilogram loupaných vlašských ořechů a
  • 0,7 kilogramu květového medu.

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Rozemelte pohanku i se slupkou a ořechy, směs pořádně promíchejte a vlijte do ní med. Poté ingredience opět pořádně promíchejte a uložte do ledničky. Takto připravený lidový lék užívejte po jedné polévkové lžíci třikrát denně po dobu 30 dní – jakmile kúru dokončíte, budete na sobě moci rozpoznat pozitivní změny a už vám nebude dělat problém žádné onemocnění. Pokud chcete zvýšit účinnost směsi, můžete přidat také rozinky a sušené meruňky (stačí je rozemlít stejně jako pohanku a ořechy).

Vybrané suroviny v této směsi nabízí řadu zdravotních benefitů. Pohanka je například bohatá na makro- a mikroprvky nezbytné pro tělesné funkce, vitamíny a také železo. Ořechy vám poté dodají zdravé tuky, minerály a další vitamíny, díky kterým podporují činnost mozku a srdečního svalu. A nakonec med, který směsi dodává lahodnou chuť a pomáhá předcházet zánětům, působí antibakteriálně a léčí zánětlivé nemoci. Pokud začnete tuto směs užívat pravidelně, se vší pravděpodobností své komerční léky brzy vyhodíte. 

iZdroj fotografie: Freepik

Amosová pasta

Jeden ze starých sibiřských lékařů po sobě zanechal další recept, který vám zase pomůže žít co nejdéle. Snadno si jej opět připravíte doma, a navíc jej můžete skladovat neomezeně dlouho. Za recepturou stojí akademik Amosov, který směsí léčil pacienty po operaci, aby jim pomohl obnovit tělesné funkce. Jakmile jej zařadíte do svého jídelníčku, budete moci zaznamenat také přísun většího množství energie a přes den se vám bude lépe přemýšlet. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • půl kilogramu rozinek,
  • půl kilogramu sušených meruněk,
  • půl kilogramu sušených fíků,
  • půl kilogramu sušených švestek,
  • 1 bio citron s kůrou,
  • 300 gramů vlašských ořechů a
  • půl kilogramu medu.

Všechny ingredience rozemelte v mlýnku do jedné mísy a poté je smíchejte s medem. Pastu následně vložte do sklenice, uzavřete a uchovávejte v ledničce. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, užívejte 1 čajovou lžičku půl hodiny před jídlem 3x denně.

Jak se léčivá směs osvědčila vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články