Starý lidový lék našich předků: Jen dvě ingredience dokáží vyléčit i vážná onemocnění

Abyste podpořili své zdraví a ochránili se před nebezpečnými nemocemi, nemusíte vždy užívat léky plné chemikálií. Skvěle vám pomůže tato lidová směs.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V současné době existuje nespočet faktorů, které mohou vést k rozvoji nepříjemných onemocnění, jako je například nezdravá strava, znečištěné životní prostředí nebo také virové infekce. Je proto důležité, abyste se před nimi dokázali ochránit, a to podporou své imunity a v případě nakažení schopností problém léčit. S tím vám dokáže skvěle pomoci tento starý lidový lék, o který se podělila starší dáma. Jeho příprava vyžaduje pouze dvě účinné ingredience a nezabere vám ani mnoho času. 

Lék, který staré dámě zachránil život 

Velmi příjemná, energická stará dáma vyprávěla: „V roce 1985 jsem byla po dvou operacích propuštěna z onkologické kliniky a poslána domů zemřít. Jak se ukázalo, zbývalo mi několik měsíců života. Doma jsem si však po dvou dnech ležení v posteli vzpomněla na recept na ošetření celého těla přípravkem, jehož hlavní složky jsou aloe vera a červené víno. Bohužel jsem ztratila postup, a tak jsem se začala rozpomínat. Ze dvou 4letých rostlin jsem odřízla všechny listy, umyla je a oddělila od nich dužinu – vyšlo z toho půl litru tekutiny,“ sdělila.

„Ze sklepa jsem vytáhla 3 kilogramy medu a 2 láhve červeného vína. To vše i s aloí vera jsem nalila do čistého smaltovaného hrnce a dobře promíchala – získala jsem dvě třílitrové sklenice. Ty jsem pevně uzavřela, zabalila do černých svetrů a postavila do sklepa na cement. Po 10 dnech jsem jednu sklenici vytáhla, protřepala a začala pít 1 polévkovou lžíci třikrát denně hodinu před jídlem. Lahve jsem uchovávala v lednici, zabalené v černém. Tento lék jsem užívala zhruba 2 měsíce a v říjnu jsem šla na konzultaci,“ dopověděla paní. 

Neuvěřitelné výsledky domácí léčby

Výsledkem vyšetření byl výpis z onkologické kliniky, podepsaný jejím ředitelem. Stálo v něm, že byl ženě diagnostikován „karcinom dělohy ve stadiu gangrenózního rozpadu tkáně“ a že byla propuštěna jako nevyléčitelná. Když však přišla zpět na podzim, lékaři nemohli uvěřit svým očím – byla zcela vyléčena, a dokonce přibrala 22 kilogramů. Sdělila také své tipy při přípravě léčivé směsi:

  • Před řezáním aloe rostlinu 5 dní nezalévejte.
  • Použijte červené víno o síle 16 až 18 stupňů nebo portské víno (0,5 l).
  • Směs konzumujte nejméně 2 až 3 týdny, ale nejlépe vám pomůže v průběhu 1,5 až 2 měsíců.
  • Použijte 350 gramů aloe vera, 350 mililitrů červeného vína, a aby byla směs ještě účinnější, tak i 600 gramů medu.
  • Kúru byste měli provádět jednou za pět let. 
  • Abyste se plně zotavili, dopřejte si také každý den alespoň 30 minut pohybu a pijte bylinkové čaje.
iZdroj fotografie: Pixabay

Je také důležité, aby měl pacient od prvních dnů chuť k jídlu – složky ve směsi by měly podpořit trávicí trakt a umožnit mu snadněji přijímat potravu. Stejná směs ve stejné dávce se také doporučuje k léčbě plicní tuberkulózy, žaludečních vředů, duševních poruch, chronických krevních chorob, ochrnutí, bolesti zubů a migrén. Její konzumace je také skvělou prevencí před rozvojem nebezpečných problémů, a proto by ji měl provádět jednou za čas naprosto každý. Kromě toho nemá žádné vedlejší účinky a působí zcela přirozeně.

Jak se léčivá směs osvědčila vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články