Vyčistí krev i cévy: Přírodní lék ze 2 složek dokáže hotové zázraky

Tento přírodní lék vám pomůže vyléčit kdejaký problém a ochrání vaše zdraví před závažnými nemoci. Jeho příprava vyžaduje pouze dvě jednoduché ingredience.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Mít pevné zdraví je velmi důležité a naštěstí existují jednoduché přírodní produkty, které vám jej pomohou udržet v co nejlepší formě. Mnozí lidé se v současné době uchylují k užívání léků, což nemusí být vždy nejlepší nápad – zpravidla totiž obsahují chemické složky a nefungují vždy tak, jak by měly. Nabízí se však skvělé alternativy, jako je například tento jedinečný lék, který působí zcela přirozeně a nemá vedlejší účinky. K jeho přípravě budete navíc potřebovat pouze 2 levné ingredience. 

Jedinečný domácí lék

A jakmile zjistíte, jak snadno se připravuje a kolik prospěšných látek vašemu tělu přinese, stane se vaším dobrým pomocníkem na cestě ke zdraví a pohodě. Právě díky účinným složkám totiž pomáhá odstraňovat soli a solné usazeniny v těle, posiluje organismus, čistí krev, bojuje proti virům, bakteriím a infekcím, podporuje funkce imunitního systému a udržuje zdravé srdce. Mnozí zastánci tradiční medicíny dokonce tvrdí, že zrychluje metabolismus a odstraňuje z těla přebytečný tuk, takže vám dokáže pomoci zhubnout. K jeho přípravě budete potřebovat: 

Příprava je poté již velmi jednoduchá:

  • Připravte si 12 stroužků česneku, rozkrojte je na čtvrtiny a vložte do uzavíratelné sklenice.
  • Přidejte 1/2 litru červeného vína.
  • Sklenici pevně uzavřete a postavte ji na okno, kde ji nechte po dobu dvou týdnů vystavenou přímému slunečnímu světlu – obsah však několikrát denně protřepejte. 
  • Po dvou týdnech tekutinu sceďte a přelijte do tmavé skleněné láhve. Tu poté skladujte v ledničce.

Abyste získali co nejlepší výsledky, konzumujte čajovou lžičku tohoto léku po dobu jednoho měsíce třikrát denně (nejlépe mezi jídly). Poté si udělejte šestiměsíční přestávku a kúru opakujte.

Zdravotní přínosy česneku a červeného vína

Česnek a červené víno jsou známé svými potenciálními zdravotními přínosy. Níže se můžete seznámit s těmi nejzajímavějšími z nich:

Česnek:

  • Kardiovaskulární zdraví: obsahuje allicin, sloučeninu s antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, která podporuje zdraví srdce a cév. Pravidelná konzumace zeleniny také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a krevního tlaku, čímž snižuje riziko srdečních onemocnění.
  • Imunitní systém: díky svým antimikrobiálním a protizánětlivým účinkům skvěle posiluje imunitní systém.
  • Antioxidanty: obsahuje různé antioxidanty, které chrání buňky před poškozením volnými radikály a pomáhají předcházet stárnutí.
iZdroj fotografie: Freepik

Červené víno:

  • Resveratrol: obsahuje resveratrol, polyfenol s antioxidačními účinky, který je spojován s různými zdravotními přínosy. Může například podporovat zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat zdravou cévní funkci a snižovat záněty.
  • Kardiovaskulární zdraví: umírněná konzumace červeného vína je spojována s redukcí rizika srdečních onemocnění, jako je koronární arteriální onemocnění a infarkt myokardu.
  • Prospěšné látky: obsahuje další prospěšné látky, jako jsou flavonoidy a třísloviny, které mají pozitivní účinky na zdraví.  

Ještě než se pustíte do konzumace léčivé tinktury, měli byste zvážit, zda je to pro vás vhodné. Pozor by si měli dávat zejména lidé se závažnými nemocemi nebo užívající silné léky – v takovém případě je vhodné se nejprve poradit se svým praktickým lékařem.

Jak se léčivá tinktura osvědčila vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články