Bolesti kloubů lze zničit už za pár minut, stačí použít obyčejnou hliníkovou folii

Ačkoli metoda léčby hliníkovou fólií pochází z alternativní medicíny, zkušenosti mnoha lidí ukazují, že může být užitečným doplňkem tradiční léčby.

alobal i Zdroj fotografie: depositphotos.com
                   

Použití hliníkové fólie, neboli alobalu, k léčbě může zprvu vzbuzovat údiv, protože se jedná o opravdu neobvyklou metodu. Čínští a ruští léčitelé na ni však nedají dopustit a používají ji k léčbě různých typů bolestí, včetně bolesti krku, zad, rukou, nohou, kloubů, ischias či revmatoidní artritidy. Mnozí lidé, kteří tuto metodu vyzkoušeli, tvrdí, že je skutečně účinná. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi levnou a nenáročnou léčbu, není důvod, proč ji také nezkusit. 

Použití hliníkové fólie je v alternativní léčbě naprosto běžné

Někteří lidé se hliníku vyhýbají, protože jej považují za zdraví nebezpečný. Odborníci z AluFoil ale uklidňují, že použití hliníkové fólie je zcela bezpečné a zdravotně naprosto nezávadné. Podle alternativní medicíny může hliníková fólie naopak léčit a dokonce nahradit některé léky. 

Caryl Jane Espiritu vysvětluje, že přiložením alobalu na postižené místo aktivujete takzvaný meridián, tedy jakousi pomyslnou energetickou dráhu, která ovlivňuje konkrétní orgány. Pokud tyto dráhy normalizujete, tělo se rychleji uzdraví a vy se zbavíte bolesti. Alobal tak prý může úspěšně a rychle zmírnit bolesti zad, krku, ramen, kolen, chodidel, kloubů a svalů. Dokonce pomáhá léčit pooperační jizvy a popáleniny, revmatoidní artritidu, dnu a odstraňovat váčky pod očima.

Alobal jako prostředek k úlevě od bolestí iZdroj fotografie: Pxhere
Hliníková fólie pomůže s léčbou bolestí i popálenin

Jak použít alobal k léčbě

Některé možnosti využití alobalu k léčbě jsme s vámi již na JakZdravě sdíleli. Například při bolestech kloubů se doporučuje zabalit postižené místo hliníkovou fólií (pokud to není možné, přiložte ji na dané místo a zafixujte obvazem nebo náplastí). Nechte působit přes noc. Opakujte po dobu 10 až 12 dní. Další možnosti využití jsou například:

Aloe Vera zmírní zánět, pomůže na akné, popáleniny i otoky

  • Při popáleninách: Při popáleninách či opařeních vařící vodou, olejem či jinou kapalinou nejprve postiženou oblast zchlaďte ve studené vodě. Osušte a naneste tenkou vrstvu masti na popáleniny a překryjte sterilní gázou. Zabalte do alobalu a nechte působit, dokud bolest neustoupí.
  • Fantomové bolesti: Při léčbě obalte alobal kolem amputované části těla, zafixujte obvazem nebo páskou a nechte působit. Bolesti se během poměrně krátké doby výrazně zmírní.

K jaké další léčbě používáte alobal vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Autor článku

Klára Sladká

Zobrazit další články