Domácí nápoj z grapfruitového džusu redukuje přebytečná kila. Postačí přidat med a jablečný ocet

S blížícím se létem spousta lidí hledá způsob, jak se zbavit přebytečných kil. Už jste ale zkusili pít tento nápoj před každým jídlem?
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Byť je to klišé, léto je za dveřmi a každý by chtěl mít tu správnou formu, za kterou by se nemusel stydět. Pandemická situace tomu však moc nenahrává, a tak je potřeba mít o to větší vůli chtít s tím něco dělat. Je již známo, že hlavní složkou hubnutí je správná vyvážená strava a pohyb. Žádný zázračný nápoj za vás nic neudělá, pokud tomu nepůjdete naproti. Jsou zde ale jisté „doplňovače“ stravy, které vám mohou pomoci s redukcí váhy již po prvním týdnu užívání.
Nápoj redukující tělesnou váhu

Zbavit se přebytečných kil je pro spoustu lidí před létem důležité. Podívejte se tedy na recept, který je mimořádně účinný a pomáhá bojovat proti nechtěným kilogramům. Nezapomeňte však, že je zásadní jeho kombinace se zdravou stravou a častým pohybem. Pokud budete nápoj pouze pít a nic nedělat, vytoužené hmotnosti se pravděpodobně nedočkáte. Budete potřebovat pouze mixér a pár ingrediencí, výsledky však budou nemalé. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ingredience

  • 2 čajové lžičky jablečného octa
  • 250 ml grapefruitového džusu
  • 1 čajovou lžičku medu

Tyto ingredience pouze smíchejte dohromady a vypijte před každým obědem i večeří. Tento nápoj nejenom zabraňuje zadržování vody v těle, ale díky jablečnému octu také pomáhá s akné a snižováním vysoké hladiny cukru v krvi. Rovněž podporuje hubnutí a působí proti lupům. Přidaný grapefruit detoxikuje a snižuje hladinu triglyceridů. Taktéž posiluje imunitu, jelikož obsahuje poměrně velké množství vitamínů (zejména vitamín C). Výsledky by se měly dostavit při pravidelné konzumaci do týdne.

Zdroj: Eating Bird Food

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 72 hlasů
Nahlásit chybu
DámskýDeník
Tři nečekaná znamení zvěrokruhu, která jsou největšími lháři. Je třeba si na ně dát pozor, a vyhnout se velkému zklamání
Události247
Návrat z dovolené bude jednodušší! Soud zrušil opatření, které nařizuje test na covid před cestou. Má to však výjimku
VědaŽivě
Nedávné masivní výbuchy Etny byly vidět i ve vesmíru. Rozmary sicilské sopky zachytily vesmírné družice
adbz
Koření má magické účinky. Které z nich přitahuje bohatství, zdraví a štěstí? Chutný amulet, jež se vyplatí mít doma