Žádné cvičení, žádná strava: Dvě kouzelné přísady a břišní tuk zmizí cobydup

Abyste se zbavili břišního tuku, nemusíte každý den dřít v posilovně a omezovat svůj jídelníček. Skvěle vám pomůže tento jedinečný domácí nápoj.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Břišní tuk je nepřítelem pravděpodobně každého člověka. Vlivem určitých zvyků současné doby začíná trápí čím dál větší část světové populace a jeho hromadění má nejen negativní vliv na váš vzhled, ale také na zdraví – je s ním například spojováno vyšší riziko vzniku srdečních onemocnění, bolesti kloubů nebo dokonce psychické potíže. Abyste se jej zbavili, nemusíte naštěstí každý den dřít v posilovně a ubírat si ze svého talíře. Existuje totiž velmi účinný nápoj, jehož konzumace vám jej pomůže odstranit již během měsíce. 

Účinný nápoj proti břišnímu tuku

Samozřejmě je nutné poznamenat, že vám konzumace tohoto nápoje pomůže víc, pokud začněte dodržovat návyky zdravého životního stylu, jako je pravidelný pohyb – důležité je dopřát si pohyb alespoň 30 minut denně, a to například krátkou procházkou, jízdou na kole nebo plaváním. Stejně tak je vhodné nastavit si zdravý jídelníček s obsahem kvalitních surovin a naopak se vyhnout vysoce zpracovaným potravinám a sladkým nealkoholickým nápojům, které mohou navíc zvyšovat riziko vzniku cukrovky 2. typu a deprese.

Jakmile si nastavíte správnou životosprávu, můžete přidat do svého každodenního režimu tento jedinečný nápoj – měli byste však brát na vědomí, že obsahuje látky s velmi vysokou kyselostí, a proto by se mu měli vyhýbat ti, kteří často trpí žaludečními potížemi nebo chronickými nemocemi. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 200 mililitrů vody
  • ½ čajové lžičky medu
  • 1 čajovou lžičku mletého zázvoru
  • 1 polévkovou lžíci jablečného octa
  • 2 kapky černého oleje
  • citronovou šťávu z půlky citronu  

Příprava je poté již velmi jednoduchá – nejprve ve vodě rozmíchejte med a poté za stálého míchání přidejte všechny další ingredience. Hotový nápoj byste měli pít na lačný žaludek každé ráno, a to po dobu 1 měsíce. Jakmile jej vypijete, neměli byste jíst ani pít nic dalšího po dobu jedné hodiny. Jakmile tato doba uplyne, dejte si zdravou snídani a dvě sklenici vody (vodu byste měli pít ve větším množství po celý den, alespoň 3 litry). Abyste získali co nejlepší výsledky, je vhodné dopřát si po ránu dostatek pohybu a jíst přes den více ovoce, zeleniny a ořechů. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Další zdravotní přínosy nápoje

Kombinace těchto jedinečných ingrediencí ve formě nápoje nabízí mnoho dalších zdravotních přínosů. Patří mezi ně zejména:

  • Protizánětlivé vlastnosti: Zázvor obsahuje silné antioxidanty a protizánětlivé sloučeniny, které mohou pomoci snížit zánět v těle. 
  • Podpora imunitního systému: Nápoj disponuje imunomodulačními vlastnostmi, které mohou posílit obranyschopnost těla a pomoci bojovat proti infekcím. 
  • Lepší trávení: Většina ingrediencí v nápoji obsahuje enzymy, které podporují rozklad potravy a zlepšují trávení. Zázvor pak také stimuluje tvorbu trávicích šťáv a pomáhá snižovat nadýmání a plynatost. 
  • Ochrana buněk: Nápoj je velmi bohatý na antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály a chránit buňky před poškozením. Jeho pravidelná konzumace vám proto dokáže pomoci snížit riziko vzniku chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby, degenerativní onemocnění a některé typy rakoviny.

Ještě před konzumací nápoje byste se však měli poradit se svým praktickým lékařem, zda je pro vás vhodný – zejména pokud užíváte léky nebo máte nějaké zdravotní problémy.

Jaké metody pro zbavení se břišního tuku se vám osvědčily?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články