Jak vybělit žluté zuby za méně než 2 minuty: Pomůže kokosový olej a soda

Zářivě bílé zuby můžete mít i bez zásahu odborníka a nemusí vás stát ani korunu. Doma si můžete vytvořit přírodní produkt, který vás žlutých zubů zbaví za pouhé 2 minuty.

zdraví zubů i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Kdo by netoužil pro krásném, zářivém úsměvu. Ačkoli se to může zdát jako nadlidský úkol, bílé zuby nejsou nedosažitelným cílem, navíc jich můžete dosáhnout bez použití komerčních produktů, které jsou plné chemikálií a ještě potrápí vaši peněženku. Stačit vám budou pouze 2 suroviny a jen 2 minuty vašeho času.

Příčiny žlutých zubů

Samozřejmě, jak tvrdí lékaři, vždy je lepší prevence než léčba, a v tomto případě platí totéž. Snažte se předcházet vzniku žlutých zubů tím, že se pokusíte vyhýbat jejich příčinám. Nekuřte. Jste-li silným kuřákem, podepíše se to nejen na vašem celkovém zdraví, ale i na vzhledu zubů. Žluté zuby jsou častým problémem kuřáků.

Ovšem tato skupina lidí není jediná, která má tendenci ke vzniku žlutých zubů. I nekuřáci jimi mohou trpět, zvláště pokud konzumují nadměrné množství cukru. Nezdravá strava se projeví na vašich zubech, je tedy potřeba změnit určité stravovací návyky. V neposlední řadě je potřeba dodržovat pečlivou ústní hygienu. Nezapomínejte, že v tomto případě nejde pouze o vzhled vašeho chrupu, ale také o zdraví. Zubní kazy mohou mít negativní vliv dokonce i na vaše srdce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Domácí bělení zubů do 2 minut

Pokud se potýkáte se stejným problémem, rozhodně byste tuto metodu bělení zubů měli vyzkoušet. Na výsledky nemusíte čekat několik týdnů nebo dokonce měsíců. Kokosový olej vám pomůže vybělit zuby za pouhé 2 minuty. K výrobě vlastního produktu na bělení zubů potřebujete jen 2 ingredience:

  • 8 ČL jedlé sody
  • 8 PL kokosového oleje

Obě suroviny smíchejte dohromady tak, aby vytvořily jednotnou směs připomínající svou konzistencí pastu. Naneste na zubní kartáček a pomalu si začněte čistit zuby. Snažte se dodržet časový interval minimálně 2 minut. Poté si můžete vyčistit zuby klasicky, chcete-li, ale nemusíte. Nyní byste měli vidět rozdíl.

Jakým způsobem udržujete své zuby zdravé a bílé?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články