Smažila jsem se v horečce, pak jsem si do ponožek dala tuto potravinu. Do 10 minut bylo po horečce

Stačí umístit tuto potravinu do ponožek a veškeré příznaky horečky budou během chvilky pryč. Jde to i bez nutnosti užívání léků plných chemie.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pravděpodobně každý má ve své kuchyni cibuli. Tato úžasná ingredience nabízí nejen jedinečné aroma a štiplavou chuť, ale také řadu přínosů pro lidské zdraví, a to od detoxikace organismu až po lepší zdraví srdce. Jak navíc uvádí lékařka Reema Patel, vložit si jí můžete také do ponožek, což se vyplatí zejména při horečce. Již po prvním zábalu budete moci pocítit, že jsou příznaky mírnější a mnohem rychleji se z onemocnění uzdravíte.  

Cibule a její účinky na lidské zdraví 

Cibule je již po dlouhá staletí známa díky svým schopnostem detoxikovat lidské tělo a urychlovat léčbu onemocnění, jako je chřipka a nachlazení. Abyste z ní dokázali vytěžit maximální účinek, vyplatí se jí vložit do ponožek. Jedná se o metodu ze staré čínské medicíny, která tvrdí, že se na spodní části chodidla nachází tisíce nervových zakončení. A právě tato místa slouží jako přístupové body k vnitřním orgánům a nervovému systému. 

Cibule na stole v košíku iZdroj fotografie: Freepik
Cibule v ponožce vám pomohou zmírnit příznaky mnoha onemocnění

Jakmile tedy spodní strana chodidla přijde do kontaktu s rozkrojenou cibulí, velmi rychle začne zabíjet bakterie ovlivňující tělo a čistit krevní oběh. Mimo jiné tímto způsobem maximálně využijete její silné schopnosti a imunitní systém si začne budovat silnější obranyschopnost. Tyto účinky jsou navíc zcela přirozené a metoda nemá žádné nebezpečné kontraindikace. Na webu Jak Zdravě jsme psali o dalších zdravotních přínosech cibule

cibulový čaj

Čaj z cibulových slupek podpoří imunitu a účinně zbaví migrén

Provedení metody je snadné 

Abyste metodu provedli, stačí si vzít cibuli a nakrájet ji tak, aby se dala položit na spodní část chodidla. Poté si navlečte ponožku, čímž cibuli upevníte, a jděte spát. Jakmile se ráno probudíte, zábal sundejte a nechte chodidlo chvíli větrat. Po pár minutách se budete cítit skvěle. Jak navíc uvádí server WebMD, nemusíte se bát žádného zápachu, protože zelenina čistí vzduch a ničí bakterie, které jsou hlavním faktorem zápachu nohou a vzduchu v místnosti.

Jak se tato metoda osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články