Jak jednoduše získat přirozeně zářivou pleť - JakZdravě.cz

Jak jednoduše získat přirozeně zářivou pleť

Zářivá pleť je snem každé ženy. Je to jeden z kosmetických evergreenů, zářit jako bohyně nikdy nemůže vyjít z módy. Jde o to, že většina z nás se neprobudí s dokonale zářivou pokožkou (jako ve filmech), a to je v pořádku.
i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Abyste si osvojili zářivý, ale ne mastný vzhled, potřebujete jen několik produktů a správnou techniku. Pro dlouhodobý efekt bude také nutné změnit svojí kosmetickou rutinu a znásobit péči. Uvidíte, že se vám to brzy vrátí v podobě dokonalé pleti.
iZdroj obrázku: Pixabay.com

Vykouzlete si překrásnou pleť za pomoci kosmetických vychytávek
Klíčem ke zdravé, zářící pokožce je hydratace. Pokud váš obličej není svěží, není možné, aby váš make-up vypadal hezky. Ujistěte se, že jste důkladně si důkladně očistila obličej a zbavila ho suchých šupinek. Použijte hydratační zvlhčovač, který se rychle vstřebává. Naneste lehký make-up pomocí základního štětce. Použijte tekutý rozjasňovač na lícní kosti, nos a bradu a promíchejte jej štětcem. K definování lícních kostí stačí jen trocha bronzeru. Naneste světlý stín na oční víčka nebo pod obočí a můžete vyrazit kamkoliv.

Chcete mít dokonalou pleť i bez použití make-upu? Zadarmo to nebude
Dosažení zářivé pleti bez jakéhokoliv líčení vyžaduje čas a odhodlání k péči. Pokud se budete důsledně věnovat dodržování všech zásad, výsledky se brzy dostaví. Není od věci také občasná návštěva kosmetičky, v určitém věku naše pleť začne vypadat mdle a unaveně a sama tento rozjetý kolotoč zastavíte jen těžko. Zářící pokožka zevnitř je výsledkem správné péče o sebe. Je normální občas trochu polevit v povinnostech, ale pokud máte obavy z toho, že se vaše pokožka chová podivně, je vždy dobré si domluvit schůzku se svým dermatologem. 

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Kráse vaší pleti pomůže:

  • dostatečný spánek
  • používání krémů proti slunci
  • peeling
  • hydratační maska
  • dostatečný příjem tekutin
  • zdravá strava
  • retinol
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 103 hlasů
Nahlásit chybu
DámskýDeník
Matka zkameněla hrůzou, když chůvička zaznamenala podivné stíny. Nečekala ani minutu a vyběhla do dětského pokoje
Události247
Rušení nemocnic? Šíříte lži, strašíte lidi a příště si ověřte informace, utřel Vojtěch v duelu ministrů Hamáčka
VědaŽivě
Věříte, že přistání Američanů na Měsíci byl podvrh? Pravda za konspiračními teoriemi odhalena v plné kráse
adbz
Přesaďte a rozmnožte lilie léty ověřeným způsobem zahrádkářů. Právě teď je na to ideální čas, bohatě vám pokvetou už příští rok