Vrásky zmizí jako vymazané gumou, zde je návod, jak se zbavit vrásek rychle a snadno

Kvasnice obsahují hodně vitamínů a dalších sloučenin, které vaše tělo potřebuje pro zdraví. Kromě toho, že je zdravá jejich konzumace, pomáhají i na pleť.

i Zdroj fotografie: Anders Pollas / Creative Commons / CC BY-NC-SA 2.0
                   

Proti vráskám a skvrnám na obličeji najdete spoustu drahé kosmetiky i babských rad. Přitom stačí obyčejné droždí. Kromě toho, že vám pleťová maska z kvasnic vybělí pokožku, poskytne ji ještě k tomu dostatek živin. Získáte tak přirozeně krásnou pleť, pružnou, hydratovanou a bez vad.

Recept na pleťovou masku z droždí

Vybělte svou pokožku, odstraňte vrásky a dodejte jí živiny. Recept je jednoduchý a nejsou k němu potřeba žádné vzácné ingredience.

Co budete tedy potřebovat?

  • 20 gramů droždí
  • a 2 lžičky citronové šťávy.

Postup přípravy receptu:

  1. Smíchejte droždí s citronovou šťávou. Nemáte-li citronovou, můžete použít také šťávu z grapefruitu nebo červeného rybízu.
  2. Vložte připravenou masku do jiné misky s horkou vodou, aby se zahřála. Tím bude připravena k aplikaci.

Aplikace:

Kvasnicovou masku nanášejte vždy na čistý a odlíčený obličej. Nechte působit dvacet minut, poté opláchněte teplou vodou a použijte hydratační krém, na jaký jste zvyklí. S maskami to nepřehánějte. Drožďová maska se má používat maximálně dvakrát týdně. Jednou to obyčejně stačí.

iZdroj fotografie: eddie welker / Creative Commons / CC BY 2.0

Kvasnice – malý kosmetický zázrak

Kromě skvělých účinků na pokožku mají kvasnice schopnost poskytovat prvotřídní péči vlasům. Podporují jejich rychlejší růst a zabraňují nadměrnému vypadávání vlasů. Poskytují jim dostatek živin, takže vaše vlasy budou vypadat přirozeně krásné a plné života.

Vyzkoušejte kvasnicovou koupel

Kvasnice obsahují velké množství vitamínů a živin, na kůži pomáhají také při ekzémech a lupénce. Můžete si z nich dokonce připravit koupel nebo hustou pastu, která se aplikuje při sprchování. Kvasnicová koupel vám dodá pocit nově nabyté energie a pomůže vám zahojit drobná poranění na kůži, včetně již zmíněných kožních onemocnění. Připravte si kvasnicovou lázeň a budete si připadat jako znovuzrození. Vše, co k tomu potřebujete, je obyčejné droždí.

Jakým způsobem používáte pro své zdraví kvasnice vy?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články