Lidový pomocník proti osteoporóze: Jedna lžička a je po problému

Osteoporóza je nebezpečný problém, který může mít vážný vliv na vaše zdraví. Pokud na sobě rozpoznáte její příznaky, vyzkoušejte tento lék.

osteoporoza i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se již nějakou dobu potýkáte s osteoporózou nebo jinými problémy postihujícími kosti, nemusíte nutně užívat drahé léky či podstupovat drahé procedury. Mnohem lépe se totiž v takovém případě osvědčil lidový pomocník ze správných přírodních ingrediencí, jako jsou dle lékařky Marsha McCulloch například sezamová semínka, rozinky nebo med. Stačí si připravit správnou směs, zařadit ji do jídelníčku a brzy vám bude lépe. 

Lidový lék, který porazí osteoporózu 

Osteoporóza či jiné problémy s kostmi mohou vážně ovlivnit váš život. Pokud se s nimi potýkáte i vy, rozhodně na nic nečekejte a začněte s vhodnou léčbou. Velmi dobře vám v takovém případě dokáže pomoci zejména lidový lék z různých semínek. Ten mimo jiné podporuje zdraví dalšími způsoby, například i stimulací trávicího traktu či detoxikace krve od nečistot. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 10 lžic mletých lněných semínek
  • 5 lžic mletého sezamu
  • 5 polévkových lžic mletých dýňových semínek
  • 5 lžic mletých pšeničných zrn
  • 5 polévkových lžic slunečnicových semen
  • 3 polévkové lžíce rozinek
  • 1 litr lučního medu
Lněné semínko iZdroj fotografie: Depositphotos
Lněné semínko v kombinaci s dalšími ingrediencemi nabízí řadu zdravotních výhod

Samotná příprava je poté již velmi jednoduchá. Stačí dle serveru Healthline všechny ingredience umlít, poté je dobře promíchat metličkou a nakonec smíchat s medem. Hotovou směs nechte uloženou v ledničce, a abyste získali co nejlepší výsledky, užívejte jednu čajovou lžičku před snídaní a jednu před obědem. Velmi brzy na sobě začnete pociťovat příznivé změny a kosti budou den ode dne silnější. 

Příznaky rakoviny ledvin jsou zpočátku nenápadné

Ewingův sarkom: Vzácný druh rakoviny, který napadá okolní kosti nebo měkké tkáně

Toto nebezpečné onemocnění může mimo jiné vyvolat i nedostatek hořčíku v těle, jak jsme na webu JakZdravě již dříve uváděli. Rozhodně se proto ujistěte, že máte ve svém jídelníčku jeho dostatek a pokud ne, raději to co nejrychleji napravte. 

Jak proti osteoporóze bojujete vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články