Vše co musíte vědět o značce Topgal

Naše společnost byla založena v roce 1993 a původně jsme se specializovali na koženou galanterii. Výroba nových produktů však klepala na dveře, a tak jsme se prostřednictvím turistických batohů začali specializovat na školní batohy a doplňky. Na školní batohy se soustředíme dodnes a pyšníme se vlastním zajímavým a nevtíravým designem výrobků. Díky němu se našim zákazníkům, a to nejen těm nejmenším, chodí do školy každý den o něco radostněji.
                   

O značce TOPGAL

Značka Topgal www.topgal.cz vznikla v České republice a od svého založení v roce 1992 se neustále rozvíjí. Jejím hlavním posláním je přinášet na trh výrobky, které jsou nejen praktické a odolné, ale také estetické a zdravotně nezávadné. To vše se odráží v širokém sortimentu jejich výrobků, který zahrnuje školní batohy, tašky, penály a další doplňky.

Pod značkou Topgal se skrývá několik typů výrobků

  • Školní batohy, pouzdra a penály pro nejmenší školáky prodávané pod značkou CHILLI.
  • Batohy do školy i pro volný čas a penály z kolekce STREET.HIT určené pro děti a studenty základních a středních škol.
  • Speciální kolekce Euforia, prodávaná exkluzivně v našem e-shopu www.topgal.sk – kolekce zahrnuje batohy pro školy a studenty, dále batohy a tašky pro volný čas a stylové módní batohy.
  • Doplňky a příslušenství, jako jsou výtvarné zástěry, pláštěnky, boxy na svačinu.

Naše obchodní filozofie

Naším cílem je především dokonalý zákaznický servis, nejvyšší možná kvalita výrobků, moderní, nezaměnitelný vzhled a přijatelná cena. To jsou základní pilíře úspěchu naší společnosti.

Díky tomu jsme našimi zákazníky hodnoceni jako výrobce kvalitních výrobků. Každý rok přinášíme nové kolekce batohů, jejichž vzhled reaguje na změnu stylu, trendů, barev a nových výrobních možností. Výrobky Topgal najdete v obchodech téměř po celé Slovenské republice v kožedělných galanteriích, papírnách, prodejnách obuvi.

Jsme s vámi již 30 let

V roce 2023 jsme oslavili třicet let na trhu, což je jistě důvod k malé oslavě. Proto jsme natočili video, kde formou krátkého příběhu popisujeme, kdo jsme, proč a pro koho jsme tady. Jsme „školní batohy Topgal“. Svou práci děláme zodpovědně, s radostí, pokorou a láskou. A doufáme, že je to na nás vidět 🙂

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články