Babiččin pomocník číslo jedna: Když se chtěla zbavit únavy, stresu a nespavosti, okamžitě po něm sáhla

Nadměrný stres může mít stejně jako nespavost vážný dopad na vaše zdraví. Pokud se s ním potýkáte i vy, vyzkoušejte babiččinu účinnou směs.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Problémy se spánkem a nadměrný stres mohou vážně ovlivnit každodenní život jedince a způsobit mu mnohé újmy. Pokud se s nimi potýkáte i vy, přičemž si již nevíte rady, jak si pomoci, můžete se obrátit na babiččinu užitečnou směs z přírodních ingrediencí, díky které uvolníte svou mysl a budete usínat dle lékařky Imashi Fernando opět jako malé batole. Kromě toho není vůbec náročná na přípravu a chutná naprosto skvěle.

Mandle a lidské zdraví 

Častý stres nebo soustavné problémy s nespavostí vás mohou v horších případech dostat do nemocnice a výrazně zvýšit riziko kardiovaskulárních problémů, jako je například infarkt myokardu, vysoký krevní tlak či srdeční selhání. Proti nepříjemným pocitům však můžete bojovat, a to zařazením babiččiny mandlové směsi do svého jídelníčku. Jedná se o velmi užitečné přírodní léčivo, které vám pomůže již během několika krátkých týdnů.

Ačkoli si to mnozí neuvědomují, mandle jsou díky obsahu užitečných složek (zejména co se týče hořčíku, který zklidňuje nervy) skvělým lékem na nespavost, působí proti špatné chuti k jídlu a také zhoršeným kognitivním funkcím, a to dle serveru MedicalNewsToday hlavně v oblasti paměti. Pokud z nich však chcete získat maximální účinky, uděláte nejlépe, když si z nich připravíte vhodnou směs a tu budete konzumovat každý den. Její příprava vyžaduje: 

Mandle v misce iZdroj fotografie: Pixabay
Mandle mají skvělé účinky na mozkové funkce
  • 1 polévkovou lžíci mletých mandlí
  • 1 čajovou lžičku medu
  • 1 sklenice horkého mléka

Hrst mandlí jako doplněk opalovacího krému. Zázračné ořechy mající blahodárný vliv nejen na vaší pokožku

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Do horkého mléka stačí přidat mandle, vše důkladně promíchat a poté přidat med. Nakonec vše ještě jednou důkladně promíchejte a váš nápoj bude připraven – pijte každý den, hodinu před spaním. Na webu JakZdravě jsme psali o dalších zdravotních přínosech mandlí a jak je využít ve svůj prospěch. 

Jak se nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články