Čistá játra jako nikdy dřív: Stačí 3 ingredience, které má doma každý, a je po problému

Pokud začnete pít tento nápoj na pravidelné bázi, skvěle tím pročistíte svá játra a ochráníte se před mnoha problémy. Příprava vyžaduje pouhé 3 ingredience.

i Zdroj fotografie: Uživatel Marionette / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Kombinace správných přírodních ingrediencí může mít na lidské zdraví mnohem lepší účinek než kdejaký komerční lék. Skvělým příkladem je tento nápoj z červené řepy, mrkve a jablka, který má velmi dobrý vliv na játra. Jakmile ho zařadíte do svého jídelníčku, orgán velmi účinně pročistíte, a navíc ho dle lékařky Jerlyn Jones ochráníte před nebezpečnými nemocemi. Příprava je přitom naprosto jednoduchá a zvládne ji každý.  

Úžasný lék pro očistu jater 

Recept pro očistu jater vyžaduje pouze 3 složky. Ty však v kombinaci nabízí neuvěřitelně silný lék, který prospívá lidskému zdraví v mnoha směrech. Jeho pravidelná konzumace má také velmi dobrý vliv na ledviny, omlazuje pokožku, usnadňuje hubnutí a v neposlední řadě pomáhá posilovat imunitní systém. K přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 1 červená řepa 
  • 2 mrkve
  • 1 jablko

Postup pro přípravu je poté již velmi snadný – rozmixujte (nebo odšťavněte) všechny 3 složky a nechte nápoj alespoň hodinu odstát. Po uplynutí této doby se již veškeré důležité vitamíny a minerály uvolní a bude připraven ke konzumaci.

Žena s játry v ruce iZdroj: Depositphotos
Nápoj ze správných ingrediencí vám pomůže pročistit játra

Pokuste se ho pít každý den, a to nejlépe namísto večeře. Již po několika týdnech na sobě ucítíte mnoho pozitivních změn a játra podle serveru Healthline začnou opět plnit svou funkci tak, jako tomu bylo dříve.  

jablko

Proč jíst alespoň jedno jablko denně? Pro tělo a chod organismu má nespočet pozitivních účinků

Zdravotní přínosy nápoje 

Červená řepa je také bohatá na vitamíny B1, B2, C a kyselinu listovou, která je mimořádně prospěšná pro organismus a podporuje vývoj svalové tkáně. Rovněž stimuluje funkci štítné žlázy a snižuje krevní tlak. Mrkev zase obsahuje beta-karoten, který zlepšuje zrak a pomáhá lépe vidět ve tmě. Jablka poté posilují srdce a zabraňují tvorbě ledvinových kamenů. Na webu Jak Zdravě jsme také psali o dalších zajímavých benefitech červené řepy

Jak se nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články