Dejte sbohem tuku na břiše, stačí si dát 2 lžíce domácího zázraku

Hubnutí nemusí být vždy náročný proces plný strastí, dření v posilovně a ubírání z jídelníčku. Pomoci vám dokáže i správný přírodní prostředek.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se chcete zbavit nahromaděného tuku na břiše či jakékoli jiné části těla, nemusíte nutně dřít v posilovně a jíst pouze rýži s kuřecím masem. Tímto způsobem sice na chvíli zhubnete, ale je pravděpodobné, že se kila navíc vrátí velmi brzy zpátky. Namísto provádění intenzivních metod proto podle lékařky Kim Chin uděláte mnohem lépe, když se zaměříte na zásady zdravého životního stylu a přidáte do svého jídelníčku správný přírodní prostředek podporující metabolismus a další nezbytné procesy pro spalování kalorií. 

Hubněte zdravě a efektivně 

Hubnutí není zase tak náročný proces, jak si mnozí myslí. Abyste na to šli správně a hlavně zdravě, stačí se zaměřit na pravidelný pohyb, dobře nastavený jídelníček (podle vašich potřeb) a kvalitní spánek. Tyto tři faktory vám pomohou shodit již několik kil během každého týdne, a to bez nutné námahy. V případě, že byste chtěli proces zefektivnit, pak můžete do svého stravovacího plánu přidat také osvědčené přírodní prostředky, které podporují metabolismus a pomohou vám urychlit spalování kalorií. 

Velmi dobře se v takovém případě osvědčil tento domácí zázrak na bázi několika účinných ingrediencí, které podle serveru WebMD kromě snazšího hubnutí podporují také řadu dalších faktorů zdravého těla a chrání jej před případnými nemocemi, včetně těch, které se týkají srdce a krevního oběhu. Jeho pravidelná konzumace totiž snižuje vysoké hladiny špatného cholesterolu, chronické záněty, odstraňuje z těla nahromaděné toxiny a těžké kovy, podporuje veškeré trávicí procesy, a dokonce pomáhá odstraňovat rakovinné buňky. 

5 škodlivých večerních návyků, kvůli kterým tělo nemá šanci nastartovat hubnutí

Příprava domácího zázraku pro snazší hubnutí 

Hlavním přínosem konzumace účinné domácí směsi je však skutečnost, že výborně zmenšuje pas a odvodňuje tělo. Těchto účinků si budete moci všimnout již po několika týdnech užívání, přičemž přípravek také prospěje vašemu zraku, sluchu a je dobrý i na mozkovou činnost a paměť. K přípravě tohoto osvědčeného přírodního léku budete potřebovat následující ingredience: 

  • 125 gramů čerstvého křenu
  • 4 citrony
  • 3 polévkové lžíce medu
  • 2 čajové lžičky skořice
  • 2 centimetry zázvoru
Křen a křen v misce iZdroj fotografie: Depositphotos
Křen nabízí řadu zdravotních přínosů a pomáhá ničit břišní tuk

Příprava je velmi jednoduchá. Jednoduše nastrouhejte nebo rozmixujte zázvor a křen, přidejte šťávu z citrónů a poté ingredience míchejte cca po dobu 3 minut. Následně přidejte med a skořici a znovu vše promíchejte. Hotový lék konzumujte dvakrát denně před jídlem (jednu polévkovou lžíci), a to maximálně po dobu 3 týdnů. Poté byste si měli dát minimálně 7denní přestávku a v případě potřeby kúru opakovat. Ačkoli je směs sama o sobě velmi účinná, nezapomínejte spolu s ní na pravidelná pohyb a dostatečný spánek.

5 statických cvičení aneb Hubnutí bez pohybu. Stačí mu věnovat 3 minuty denně

Nejúčinnější složkou směsi je křen, který má velmi dobrý vliv na rychlý a zdravý metabolismu a také skvěle pomáhá stimulovat krevní oběh a trávicí procesy. Jelikož jde navíc o silné diuretikum, měli by ho konzumovat především pacienti, kteří bojují s nadmírou viscerálního tuku kolem žaludku a vnitřních orgánů. Na webu JakZdravě jsme také již dříve psali o dalších zdravotních přínosech křenu, které určitě stojí za to znát. 

Jak se tento domácí lék osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články