Domácí lék na vyplavení toxinů z těla: Jen 2 ingredience a problém je fuč

Pokud je vaše tělo plné toxinů, zaměřte se na tento účinný domácí lék. Jeho pravidelná konzumace je všechny vyžene a ochrání vás před problémy.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Toxiny představují velké nebezpečí pro lidské zdraví, a proto je dobré být před nimi vždy na pozoru. Pokud by totiž došlo k jejich nadměrnému hromadění, mohou začít ovlivňovat veškeré tělesné funkce, a to včetně trávení a metabolismu. Naštěstí se však před nimi můžete dle serveru Heatlhline ochránit prostřednictvím správné domácí směsi, kterou stačí pravidelně konzumovat. Její příprava vyžaduje pouze dvě levné ingredience. 

Účinná směs proti hromadění toxinů v těle 

Proti hromadění toxinů se osvědčila oves, která nabízí nespočet zdravotních přínosů pro lidské zdraví. Samozřejmě je důležité sáhnout po té, která je nejvíce bio. Jakmile ji získáte, pak už si z ní stačí připravit správnou směs a tu následně zařadit do svého pravidelného jídelníčku. Kromě odstranění toxinů také podpoří váš trávicí trakt a chod metabolismu, přičemž vám dodá odolnost proti dalším nemocem. 

oves iZdroj fotografie: Pixabay
Oves pomáhá odstranit veškeré toxiny z organismu a podporuje imunitu těla

Příprava samotné směsi je velmi jednoduchá. Stačí převařit 350 mililitrů vody a nechat ji chvíli vychladnout (tak, aby byla ještě teplá). Poté si vezměte misku, nasypte do ní půl polévkové lžíce ovsa a zalijte ho převařenou vodou. Takto byste měli dle lékařky Katherine Marengo směs nechat odstát přes noc, aby byla co nejúčinnější. 

onemocnění jater

4 hlavní příznaky, že je tělo plné toxinů: Patří mezi ně i nadváha a podráždění

Jakmile budete hotovi, stačí ji začít používat. Šťávu je však třeba před konzumací přecedit a tělo ji nejlépe vstřebá během ranních hodin. Doporučuje se každý den vypít 200 mililitrů ráno a zbylých 150 mililitrů si dopřejte večer. Po dvou měsících si však dejte na chvíli pauzu, aby si tělo příliš nezvykalo. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších přínosech ovsa

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články