Legendární kombinace ze 2 surovin: Léčí nemoci srdce, artritidu i vysoký cholesterol

Stačí smíchat 2 levné ingredience a získáte velmi účinné přírodní léčivo, které si hravě poradí s řadou zdravotních neduhů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kombinace medu a skořice si získala oblibu již v dávných dobách, kdy byla využívána zejména proti virovým a bakteriálním onemocněním, léčbu infekce, hojení ran a například také zmírnění trávicích potíží. Tyto účinky dnes můžete získat i vy – stačí dle lékařky Jerlyn Jones zařadit toto účinné přírodní léčivo do svého jídelníčku a velmi brzy na sobě pocítíte příznivé změny. Směs navíc chutná skvěle a vydrží čerstvá dlouhé měsíce. 

Nemoci srdce a problémy s klouby 

Srdeční onemocnění představují velké riziko, a pokud se objeví, mohou mít velmi negativní dopad na vaše zdraví. Riziko jejich rozvoje však můžete velmi snadno snížit, a to pravidelnou konzumací směsi medu a skořice. Obě ingredience si můžete například mazat na chléb místo marmelády, konzumovat je samotné nebo je přidávat do čaje (pozor však, aby nebyl příliš horký). Nejlepší výsledky vám poté poskytnou ráno na lačný žaludek. 

Med v kombinaci se skořicí vám také dokáže pomoci zmírnit bolesti kloubů a nepříjemnou artritidu. Pokud vám s příznaky již nic nepomáhá, smíchejte obě ingredience ve sklenici teplé vody a pijte ráno i večer, dokud se nebudete cítit lépe. Podobně můžete dle webu WebMD zakročit i v případě trávicích potíží nebo infekci žlučníku. Med i skořice totiž disponují velmi silnými antioxidanty, které pomáhají regenerovat trávicí trakt a ničit bakterie a nečistoty. 

Med a skořice iZdroj fotografie: Freepik
Med v kombinaci se skořicí léčí mnoho nemocí

Nachlazení a možné hubnutí 

Velmi dobře si tato účinná směs dokáže poradit také s nachlazením, rýmou a chřipkou. Stačí zvýšit její příjem během onemocnění a již brzy veškeré příznaky zmizí. Pokud ji budete konzumovat pravidelně každý den, velmi dobře posílíte svou imunitu, takže žádné viry ani bakterie na vás již nedosáhnou.

Domácí odvar z medu a skořice vyřeší minimálně 15 zdravotních problémů

Rovněž podpoříte svůj metabolismus a možná i zhubnete přebytečná kila. Na webu JakZdravě jsme psali o dalších zdravotních přínosech medu

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články