Lék, který zničí nejnebezpečnější nemoc světa a je vyroben během okamžiku

Jedlá soda s medem nebo javorovým sirupem zničí i ty nejnebezpečnější nemoci světa. Směs máte připravenou během chvilky, přitom má tak skvělé účinky na celkové zdraví.

med i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Kombinace jedlé sody a medu se může zdát jako bizarní nápad, ale existují dobré důvody, proč tyto suroviny spojit a zařadit do svého jídelníčku. Jedná se totiž o lék, který dokáže zničit i ty nejnebezpečnější nemoci, a to i zhoubné. Účinky jsou dokonce vědecky podpořeny některými odborníky.

Kombinace medu a jedlé sody

Spojení těchto 2 potravin dokonale léčí tělo ze zhoubných onemocnění. Někteří odborníci potvrdili, že jejich účinek je až 10 000krát lepší než u standardních léků. Myšlenka smíchání jedlé sody s javorovým sirupem nebo medem se zdá být bizarní, protože rakovinné buňky se živí cukrem. Cukr zde ale funguje trochu jinak, než by se předpokládalo.

Jedlá soda v kombinaci s medem dokáže neutralizovat rakovinné buňky, jež v tomto případě nejsou schopny využívat cukr k růstu, protože jedlá soda je neutralizuje. Javorový sirup nebo med jde směrem k rakovinným buňkám, které mimochodem spotřebují 15krát více glukózy než zdravé buňky a pomocí sodového sirupu se dostává do rakovinných buněk.

jedlá soda iZdroj fotografie: Freepik

Můžete užívat i preventivně

Směs však můžete konzumovat i v případě, že vás netrápí žádné vážné zdravotní problémy. Jedlá soda s medem nebo sirupem je také výborná jako čistič těla, který rozhodně potřebuje každý se sedavým způsobem života ve městě plném smogu. Hodí se také kvůli stresu, požívání alkoholu, kouření a dalším faktorům, které zanášejí tělo toxiny a škodlivými látkami. Zásadité vlastnosti těchto surovin neumožňují bakteriím a nezdravým buňkám přežít, tak udrží vaše tělo zdravé.

Recept na očistu těla pomocí jedlé sody a medu

Pokud chcete očistit své tělo od odpadního materiálu, smíchejte 1 čajovou lžičku jedlé sody a 3 čajové lžičky medu. Po částech rozpouštějte v ústech v průběhu 24 hodin. Provádějte proceduru 1x týdně a po 2 měsících si dejte pauzu. V případě potřeby můžete ošetření po nějaké době zopakovat.

Co říkáte na netradiční kombinaci jedlé sody a medu?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články