Pro kompletní očištění těla od toxinů a posílení imunity stačí vypít jednu sklenici. Účinky nápoje se projeví ihned

Zbavte se nahromaděných toxinů v těle konzumací tohoto jedinečného nápoje. Kromě očisty nabízí mnoho dalších skvělých přínosů pro vaše zdraví.

i Zdroj fotografie: Uživatel Trupti.gauns / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Toxiny se v dnešní době hromadí ve vzduchu, potravinách a také ve vodě, odkud se mohou snadno dostat do lidského těla. Je proto důležité, abyste svůj organismus pravidelně očišťovali správnými prostředky – a právě tento jedinečný nápoj z jablka, citronu a zázvoru se podle lékařky Lisa Wartenberg nabízí jako to nejlepší řešení. Nejenže vám pomůže zcela odbourat tyto nežádoucí složky z těla, ale také posílí váš imunitní systém a zcela ochrání vaše zdraví. Už po vypití jedné sklenice se dostaví výsledky.

Příprava léčivého nápoje

Abyste získali ty nejlepší přínosy, měli byste tento jedinečný léčivý nápoj pít naprosto každý den, a to nejlépe nalačno před snídaní. Také je důležité, abyste jej konzumovali čerstvý, tedy ihned po jeho přípravě – v takovém případě vám také dodá dostatek energie, a navíc bude chutnat naprosto fantasticky. Pro přípravu budete potřebovat následující ingredience: 

  • 1 citron
  • 4 jablka
  • kořen zázvoru (5 centimetrů)

Příprava je poté velmi jednoduchá. Všechno ingredience vložte do mixéru a dohladka je rozmixujte. Můžete přidat také trochu vody nebo i několik kostek ledu, abyste zredukovali jeho výraznou chuť a lépe se vám pil. Z dlouhodobého hlediska vám přinese účinnou očistu organismu, ale také další blahodárné přínosy, včetně: 

Prevence nebo léčba zažívacích potíží  

Všechny tři ingredience v tomto nápoji skvěle podporují trávicí trakt a pomáhají předcházet nebo léčit zažívací potíže. Obsahují totiž účinné antioxidanty a další složky, které stimulují proces trávení a samozřejmě také čistí tělo od přebytečných toxinů, které mohou poškozovat žaludek a střeva.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chrání před vznikem zánětu

Zejména citron a zázvor se mohou chlubit svými protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi, které ochrání vaše tělo před vznikem chronického zánětu. Ten je spojován s rozvojem onemocnění, jako je metabolický syndrom, rakovina, Alzheimerova choroba a srdeční choroby. 

Pomoc při trávení

Jak již bylo zmíněno, nápoj skvěle pomáhá stimulovat funkci trávení. Zde hrají především roli jablka, která jsou bohatá na vlákninu a další vitamíny, které zajišťují hladké střevní pohyby, chrání před zácpou a jinými žaludečními poruchami. Kromě toho také pomáhají stimulovat uvolňování žaludečních a trávicích šťáv, díky čemuž usnadňují vstřebávání živin a snižují přebytečný cholesterol v krvi.  

Podporuje kardiovaskulární systém

Antioxidanty obsažené v tomto léčivém nápoji účinně čistí tepny a podporují pružnost a pevnost cév. Právě díky tomu jde o skvělý prostředek, který vás ochrání před vznikem krevních sraženin a následných chorob, jako je infarkt nebo mozková mrtvice. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Snadnější hubnutí

Citron, zázvor a jablka jsou známy pro své blahodárné živiny, které pomáhají zrychlovat metabolismus, čímž napomáhají stimulovat proces hubnutí. Zejména pak jablko obsahuje vlákninu, která hraje důležitou roli při spalování a vylučování přebytečné tekutiny a nebezpečných sloučenin z těla.

Zdravější a krásnější pokožka 

Díky očistě organismu od nežádoucích toxinů pomáhá tento nápoj také léčit kožní onemocnění a podporovat zdraví pokožky. Pokud se totiž toxiny hromadí v krvi, orgány je nedokáží již zpracovat, tudíž se vlivem pocení dostávají na vaší kůži. 

Jak se chráníte před hromaděním toxinů v těle vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články