Pro kompletní očištění těla od toxinů a posílení imunity stačí vypít jednu sklenici. Účinky nápoje se projeví ihned

Zbavte se nahromaděných toxinů v těle konzumací tohoto jedinečného nápoje. Kromě očisty nabízí mnoho dalších skvělých přínosů pro vaše zdraví.

i Zdroj fotografie: Uživatel Trupti.gauns / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Toxiny se v dnešní době hromadí ve vzduchu, potravinách a také ve vodě, odkud se mohou snadno dostat do lidského těla. Je proto důležité, abyste svůj organismus pravidelně očišťovali správnými prostředky – a právě tento jedinečný nápoj z jablka, citronu a zázvoru se podle lékařky Lisa Wartenberg nabízí jako to nejlepší řešení. Nejenže vám pomůže zcela odbourat tyto nežádoucí složky z těla, ale také posílí váš imunitní systém a zcela ochrání vaše zdraví. Už po vypití jedné sklenice se dostaví výsledky.

Příprava léčivého nápoje

Abyste získali ty nejlepší přínosy, měli byste tento jedinečný léčivý nápoj pít naprosto každý den, a to nejlépe nalačno před snídaní. Také je důležité, abyste jej konzumovali čerstvý, tedy ihned po jeho přípravě – v takovém případě vám také dodá dostatek energie, a navíc bude chutnat naprosto fantasticky. Pro přípravu budete potřebovat následující ingredience: 

  • 1 citron
  • 4 jablka
  • kořen zázvoru (5 centimetrů)

Příprava je poté velmi jednoduchá. Všechno ingredience vložte do mixéru a dohladka je rozmixujte. Můžete přidat také trochu vody nebo i několik kostek ledu, abyste zredukovali jeho výraznou chuť a lépe se vám pil. Z dlouhodobého hlediska vám přinese účinnou očistu organismu, ale také další blahodárné přínosy, včetně: 

Prevence nebo léčba zažívacích potíží  

Všechny tři ingredience v tomto nápoji skvěle podporují trávicí trakt a pomáhají předcházet nebo léčit zažívací potíže. Obsahují totiž účinné antioxidanty a další složky, které stimulují proces trávení a samozřejmě také čistí tělo od přebytečných toxinů, které mohou poškozovat žaludek a střeva.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chrání před vznikem zánětu

Zejména citron a zázvor se mohou chlubit svými protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi, které ochrání vaše tělo před vznikem chronického zánětu. Ten je spojován s rozvojem onemocnění, jako je metabolický syndrom, rakovina, Alzheimerova choroba a srdeční choroby. 

Pomoc při trávení

Jak již bylo zmíněno, nápoj skvěle pomáhá stimulovat funkci trávení. Zde hrají především roli jablka, která jsou bohatá na vlákninu a další vitamíny, které zajišťují hladké střevní pohyby, chrání před zácpou a jinými žaludečními poruchami. Kromě toho také pomáhají stimulovat uvolňování žaludečních a trávicích šťáv, díky čemuž usnadňují vstřebávání živin a snižují přebytečný cholesterol v krvi.  

Podporuje kardiovaskulární systém

Antioxidanty obsažené v tomto léčivém nápoji účinně čistí tepny a podporují pružnost a pevnost cév. Právě díky tomu jde o skvělý prostředek, který vás ochrání před vznikem krevních sraženin a následných chorob, jako je infarkt nebo mozková mrtvice. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Snadnější hubnutí

Citron, zázvor a jablka jsou známy pro své blahodárné živiny, které pomáhají zrychlovat metabolismus, čímž napomáhají stimulovat proces hubnutí. Zejména pak jablko obsahuje vlákninu, která hraje důležitou roli při spalování a vylučování přebytečné tekutiny a nebezpečných sloučenin z těla.

Zdravější a krásnější pokožka 

Díky očistě organismu od nežádoucích toxinů pomáhá tento nápoj také léčit kožní onemocnění a podporovat zdraví pokožky. Pokud se totiž toxiny hromadí v krvi, orgány je nedokáží již zpracovat, tudíž se vlivem pocení dostávají na vaší kůži. 

Jak se chráníte před hromaděním toxinů v těle vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Zničehonic se u něj objevila bolest zad. Při vyšetření vyšlo najevo, že má jeden orgán navíc
Události247
Události247
Ukrajina dostane velkou pomoc. Nově dodané tanky budou něčím výjimečné
VědaŽivě
VědaŽivě
Výhody platební brány pays proti konkurenci
adbz
adbz
Microgreens: Zásobárnu vitamínů si snadno vypěstujete doma