Manžel chrápal tak moc, že dokonce budil sousedy. Od té doby, co pije tento domácí nápoj, je klid

Pokud vaše druhá polovička chrápe, pak je na čase donutit ji pít tento účinný nápoj. Nejenže zabrání rušivým zvukům, ale také podpoří celkové zdraví.

nápoj z červené řepy i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Boj proti chrápání může být velmi náročný. Pokud jím trpíte i vy, pravděpodobně za to také schytáváte mnoho kritiky od vaší druhé polovičky nebo ostatních lidí, se kterými spíte v místnosti. Pokud se ho chcete jednou pro vždy zbavit, nemusíte však nutně podstupovat operace nebo se radit s odborníky. Jak totiž uvádí server Healthline, příznak pomůže velmi účinně zmírnit pravidelná konzumace tohoto ovocného nápoje. 

Léčivý nápoj proti nepříjemnému chrápání 

Nejčastěji trpí chrápáním ti, kteří mají nadváhu, trápí je přílišný stres, konzumují nadměrné množství alkoholu nebo mají soustavně ucpané dýchací cesty. Pokud se příznaku chcete zbavit, měli byste se proto zaměřit na jeho skutečnou příčinu a začít proti ní co nejefektivněji bojovat. S tím vám také dokáže pomoci tento účinný nápoj z několika druhů ovoce a zázvoru, který si nejenže pořadí s otravnými zvuky, ale také podpoří vaše celkové zdraví.

Žena a muž v posteli, žena rezignovaně kouká na muže, který chrápe. iZdroj fotografie: Depositphotos
Správný ovocný nápoj pomůže zmírnit chrápání

K přípravě léčivého nápoje budete potřebovat 2 jablka, 2 mrkve, citronovou šťávu z jednoho citronu a trochu čerstvého zázvoru. Všechny ingredience poté stačí smíchat v mixéru (nebo odšťavňovači) a výslednou dobrotu pít každý podvečer, a to dle lékařky Amy Richter nejlépe několik hodin před spaním. Již po několika krátkých týdnech si budete moci všimnout, že se vaše příznaky značně zlepšují a chrápání již tolik neotravuje vaše okolí.

Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit

Velmi účinné ingredience 

Přírodní nápoj vám dokáže pomoci zejména díky vitamínu C, který zmírní problémy s hlenem a podrážděným nosem, a působivé vlastnosti zázvoru. Ten se v tradiční medicíně používá již po tisíciletí k léčbě různých zdravotních stavů a obvykle pomáhá při dýchání. Jablka a mrkev poté nabízí aminokyselinu tryptofan, která usnadňuje usínání a zabraňuje chrápání. Na JakZdravě jsme také psali, jak bojovat proti stresu a nespavosti díky borovicovým šiškám

Jak často chrápete vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články