Přírodní zázrak, který odstraňuje vrásky na krku a dekoltu. Jen 2 aplikace a vrásky mizí jedna báseň

Pokud vás trápí vrásky, zkuste si na obličej aplikovat tuto účinnou domácí masku. Změnu rozpoznáte již během pár dnů a vyjde vás na pár korun.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Udržet si krásnou pleť bez vrásek a stařeckých skvrn po 50. roku života vyžaduje neustálou péči a pozornost. Je proto důležité, abyste každý den dbali na dostatečný příjem vody, kvalitní jídelníček a samozřejmě o svůj obličej také dobře pečovali. Za tímto účelem většina lidí používá výrobky z velkoobchodů, které však ne vždy působí tak, jak by měly. Mnohem více vám dokáží dle lékařky Katherine Marengo pomoci pivovarské kvasnice. 

Pleťová maska z pivovarských kvasnic

Abyste své pokožce poskytli maximální péči, budete jí muset dodat správné živiny. Mezi ty nejlepší se řadí rostlinné oleje a kyselina tříslová, které stimulují tvorbu kolagenu a chrání ji před škodlivým slunečním zářením. Skvělým zdrojem těchto užitečných složek jsou zejména pivovarské kvasnice, o jejichž účincích už jsme na JakZdravě psali a na jejichž prospěšné účinky nedá dopustit naprosto žádný odborník ani zastánce tradiční medicíny. Obzvláště dobře totiž působí právě na pokožku. 

Náročná není ani aplikace pivovarských kvasnic. Nejprve si vezměte jogurt, do něj přidejte tabletu s jejich obsahem, lžíci pšeničných klíčků a poté vše smíchejte. Směs si následně naneste na krk, hrudník a další místa, kde se vám objevily vrásky, a nechte ji působit alespoň 15 minut. Pro získání maximálního účinku byste měli dle serveru WebMD provádět metodu alespoň 3krát týdně a již během prvního měsíce na sobě rozpoznáte úžasné změny.

Pivovarské kvasnice iZdroj fotografie: Freepik
Pivovarské kvasnice vám pomohou odstranit vrásky

Pomůže i banán a růžová voda 

Pokud by vám kvasnice tolik nepomohly, můžete ještě vyzkoušet použít banány s růžovou vodou. Jedná se o další skvělý tip na domácí masku proti vráskám, která působí zcela přirozeně a nevyjde vás na mnoho peněz.

Turecká maska z medu a skořice pomůže na krásnou pokožku obličeje

Jednoduše oloupejte ovoce, přidejte 2 až 3 lžičky růžové vody, dobře promíchejte a poté naneste na problémová místa. Nechte působit alespoň 20 minut a pro získání maximálního efektu provádějte kúru 3krát týdně.

Jak se pivovarské kvasnice osvědčily vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články