Směs starých Indů: Už jedna lžička vyčistí játra a zbaví 20 různých problémů

Tato účinná směs nabízí řadu zdravotních přínosů a ochrání vás před mnoha nemocemi. Stačí ji zařadit do svého pravidelného jídelníčku.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud chcete posílit své zdraví nebo se ochránit před nebezpečnými nemocemi, jako je srdeční infarkt, selhání jater či chronické nadýmání, pak byste měli zařadit do svého pravidelného jídelníčku směs starých Indů. Jedná se o velmi účinné léčivo na bázi přírodních ingrediencí, které podle lékaře Joe Leech přirozeně posilují imunitní systém a ničí veškeré patogeny. Její příprava je navíc velmi jednoduchá a nezabere déle než pár minut. 

Příprava směsi starých Indů je velmi snadná 

K přípravě této účinné směsi budete potřebovat pouze dvě přírodní ingredience, a to olivový olej a citron – vždy se však ujistěte, že jsou obě organické a neobsahují žádnou přidanou chemii (u citronu to mohou být pesticidy). Jakmile je seženete, smíchejte 1 polévkovou lžíci každého z nich a směs, která vám vznikla, pak rozdělte na tři nebo čtyři díly. Ty budete následně každý den konzumovat před hlavními jídly. Je také velmi důležité, abyste směs nikdy nenechávali odležet do dalšího dne, protože nejlépe působí čerstvá. 

Směs vyživuje vlasy, nehty a pokožku

Jakmile začnete konzumovat směs starých Indů, brzy si všimnete, že se zlepšuje stav vašich vlasů, nehtů a celé pokožky. Zejména díky obsahu vitamínu C totiž podle webu Healthline podpoří tvorbu kolagenu v těle, který je nezbytný pro zachování pevných vlasových folikul. Pokud budete chtít tento účinek ještě umocnit, nemusíte kombinaci léčivých ingrediencí užívat pouze vnitřně, ale také zevně. Pravidelně ji můžete nanášet na nehty a ke kořínkům vlasů.  

Působí proti bolesti kloubů a čistí organismus  

Díky protizánětlivým účinkům je tato směs skvělým pomocníkem při revmatických problémech a artritidě. Stačí ji začít konzumovat každý den a již během několika týdnů si budete moci všimnout pozitivních změn. Jak citron, tak i olivový olej působí také jako detoxikační prostředek. To znamená, že pokud je zařadíte do svého pravidelného jídelníčku, pomohou vám očistit krevní oběh od nahromaděných nečistot a usnadní práci játrům. 

Žena, břicho iZdroj fotografie: Pixabay
Směs olivového oleje a citronu podporuje detoxikaci těla

Zlepšuje funkci srdce

Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají zlepšovat cirkulaci krve a tím i celkovou funkci srdce. V kombinaci s citronovou šťávou, která působí protizánětlivě, pak navíc pomáhá chránit tento orgán před rozvojem nebezpečných onemocnění, jako je infarkt myokardu nebo mozková mrtvice. Směs je také velmi dobrým prostředkem pro prevenci cukrovky. Na webu JakZdravě jsme také psali o zdravotních přínosech fíků

2 hřebíčky denně nakopnou imunitní systém a zlepší trávení. Ihned je přidejte do stravy, ochrání před nachlazením i chřipkou

Napomáhá s trávením

Směs starých Indů je velmi dobrým pomocníkem pro trávicí systém. Obě ingredience jsou totiž plné účinných složek, které pomáhají promazávat střevní výstelku a aktivovat funkci žlučníku, což přispívá k lepšímu trávení. Stejně tak díky obsaženým antioxidantům podporuje odplavování škodlivých látek z těla a chrání trávicí trakt před problémy, jako je nadýmání, plynatost nebo jakákoli bolest způsobená poškozením žaludku. 

Jak se směs starých Indů osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články