Starý recept našich babiček: Jen jedna lžička a všechny toxiny a paraziti opustí vaše tělo

Stačí jíst po dobu 12 dní jednu lžičku této směsi a z vašeho těla zmizí veškeré toxiny. Působí zcela přirozeně a účinky poznáte již po prvním užití.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nadměrné množství toxinů v těle může mít vážný dopad na lidské zdraví. Pokud se chcete před možnými dopady tohoto problému ochránit, pak je dobré čas od času provést správnou detoxikační kúru. Skvěle vám dokáže pomoci správná směs z přírodních ingrediencí, jako je dle lékařky Marie Lorraine Johnson například med a další. Tu stačí poté užívat po dobu několika dní a jakmile proceduru dokončíte, budete se cítit mnohem lépe. 

Babiččina směs pro detoxikaci těla 

Tato přírodní směs odstraní veškeré toxiny z vašeho těla. Jediné, co přitom musíte udělat, je konzumovat jí po dobu 12 dní, a to po jedné čajové lžičce každé ráno na lačný žaludek. Jakmile uplyne tato doba, pocítíte na sobě mnoho pozitivních změn, včetně lepší psychiky, perfektního trávení a také větší pohyblivosti. K přípravě budete potřebovat následující ingredience:  

  • 2 polévkové lžíce černého kmínu
  • 50 mililitrů oleje z černého kmínu
  • 1 ks citronu
  • sodu bikarbonu
  • vodu
  • 50 mililitrů medu
  • 1 polévkovou lžíci dýňových semínek
  • 5 kusů hřebíčku

Příprava je poté již velmi jednoduchá. Nejprve umelte kmín a smíchejte ho s olejem. Poté umyjte citron v roztoku vody a sody bikarbony (nechte ho v tekutině stát alespoň 15 minut, aby se dostatečně očistil) a najemno nastrouhejte jeho kůru. Tu následně spolu s medem přidejte do kmínové směsi. Nyní semelte dýňová semínka a hřebíček a přidejte je k ostatním ingrediencím, přičemž je důkladně promíchejte. Hotový přírodní lék přendejte do uzavíratelné sklenice a skladujte v ledničce. 

Černý kmín iZdroj fotografie: Depositphotos
Černý kmín v kombinaci s dalšími ingrediencemi skvěle detoxikuje tělo

Další zdravotní přínosy směsi 

Jakmile začnete směs konzumovat, nejenže tím detoxikujete celé tělo, ale také podpoříte svůj imunitní systém a doplníte hladiny důležitých vitamínů a minerálů. Dále pak tato směs působí dle lékařky Helen West jako přírodní antibiotikum a pomůže vám při bolestech v krku, nachlazení a chřipce. Díky obsahu medu rovněž slouží jako antidepresivum, zmírňuje podrážděnost, úzkost a normalizuje spánek a obsažené hřebíčky podporují funkci jater. 

4 příznaky, že je vaše tělo překyselené, a ultrarychlé domácí způsoby, jak tento nebezpečný problém napravit

Nedílnou součástí této směsi je poté soda bikarbona, která odstraňuje kyseliny z těla a pomáhá alkalizovat tělo. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech jedlé sody

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články