Už žádné drastické diety, s domácím nápojem lze zhubnout až 3 kilogramy týdně

Pokud chcete zhubnout přebytečná kila, pak je na čase zařadit do svého jídelníčku tento nápoj. Změnu díky němu poznáte již během pár týdnů.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Hubnutí nemusí být tak náročná záležitost, pokud víte jak na to. Není totiž nutné dřít každý den v posilovně a ubírat si ze svého jídelníčku, abyste dosáhli své vysněné postavy. Skvěle vám postačí, pokud začnete pravidelně pít tento účinný nápoj. Jeho hlavní složkou jsou ovesné vločky, které dle lékařky Katherine Marengo pozitivně ovlivňují trávicí trakt a umožňují tělu snáze spalovat nahromaděné tuky. Kromě toho jsou plné vlákniny. 

Ovesný nápoj a lidské zdraví 

Ať už si přidáváte ovesné vločky do jogurtu nebo je jen smícháte s vodou, nejlépe vám pomohou ve formě správného nápoje. Právě v takové formě jsou totiž pro tělo nejsnáze stravitelné a poskytnou vám maximum svých živin, mezi které patří například vláknina, železo, vápník, draslík, magnesium, bílkoviny, sacharidy a především také nenasycené mastné kyseliny. Všechny tyto složky pozitivně ovlivňují trávicí trakt a metabolismus těla. 

Jakmile je tedy zařadíte do svého jídelníčku, můžete se těšit na řadu zdravotních přínosů. Po nějakém čase například zjistíte, že nemáte žádný problém se stolicí a bolesti břicha jsou pro vás neznámé. Rovněž se během několika týdnů projeví úbytek hmotnosti a vy se budete obecně cítit mnohem lépe. Ještě účinněji pak toto přírodní léčivo dle serveru Healthline působí v kombinaci s kurkumou. Pro přípravu nápoje proto budete potřebovat: 

Vločky iZdroj fotografie: Depositphotos
Ovesné vločky pomáhají zhubnout přebytečné kilogramy

Jeho příprava je jednoduchá

K přípravě ovesného nápoje budete potřebovat pouze 1 šálek ovesných vloček, 2 sklenice vody a trochu kurkumy. Vločky ještě před použitím rozmixujte najemno a poté je přeceďte přes husté sítko.

Blahodárná kurkuma – přírodní prostředek pro regeneraci a léčbu mozkových buněk. Poradí si i s Alzheimerem

Následně k nim přidejte trochu kurkumy, promíchejte a vložte směs do mixéru. Poté ji zalijte vodou a mixujte, dokud nebude připravená ke konzumaci. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zdravotních přínosech ovesných vloček

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články