Pijte směs kurkumy, kokosového mléka a zázvoru před spaním. Ráno neuvěříte výsledkům

Máme pro vás recept na zázračný nápoj, který vás zbaví nadýmání, a předejde i žaludečním vředům. Jeho účinky ocení celé vaše tělo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí si často stěžuje na nadýmání, plynatost, bolest břicha a další žaludeční potíže. Hlavně přes den jsou tyto obtíže dost nežádoucí. Co kdybychom na to měli zázračný lék? Ona kouzelná medicína se skládá ze samých superpotravin, které jsou velice prospěšné vašemu tělu. Tak neváhejte a vyzkoušejte náš recept pro detoxikaci a odstranění nadmutí žaludku.

Pět ingrediencí, které zařídí zázraky

Hlavní roli v této medicíně hraje kurkuma, med, pepř a kokosové mléko. Směs těchto surovin má nejen protizánětlivé účinky, ale také zlepšuje trávení a působí proti pálení žáhy. Smíšením těchto superpotravin získáte přírodní lék na spoustu potíží spojených se žaludkem a celkově trávícím traktem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kurkuma je dobrá na záněty a proti vředům, které člověku způsobují obtížné nevolnosti. Dále je tu černý pepř, což se někomu může zdát jako naprosto postradatelná přísada. Ve skutečnosti je kombinace s kurkumou skvělá, protože pepř zvyšuje její vstřebávání. A v neposlední řadě kokosové mléko, které je plné zdravých antimikrobiálních tuků vhodných pro žaludeční mikroflóru.

Výhody pravidelného užívání medicíny před spaním

Pokud budete tento lektvar pít každou noc před spaním, ráno se probudíte jako nový člověk. Žaludek bude lehký jako pírko, bez nejmenšího zatížení. Veškerá plynatost a nafouknutí se přes noc jako kouzlem vytratí. Avšak směs má pro vás i další zdravotní přínosy. Například detoxikuje játra, ředí krev a zlepšuje její průtok.

iZdroj fotografie: Pixabay

Navíc dokáže pomoci při léčení i dalších chorob, třeba pomůže s artritidou nebo s ranými fázemi rakoviny. Díky protizánětlivým účinkům zabraňuje dokonce tvorbě vředů a dalším trávicím potížím. Tato medicína zvládne i efektivně bojovat proti horečce a bolesti.

Přísady pro přípravu nápoje:

  • 1 lžička čerstvě nastrouhaného zázvoru
  • 1 lžička kurkumy
  • 1/4 lžičky mletého černého pepře
  • 2 šálky kokosového mléka
  • 1 lžíce medu
iZdroj fotografie: Pixabay

Příprava zázračného lektvaru proti nadýmání

Příprava je snadná začnete tím, že všechny ingredience kromě medu vezmete a na pánvi pět minut povaříte. Poté si směs nalijete ještě teplou do hrníčku a přidáte med. Pokud bude nápoj ještě dostatečně teplý, med se rychle rozpustí a dodá krásně nasládlou chuť.

A to je všechno, pak už se můžete dát do pití. Nejlepší je pít směs ještě teplou, ne vařící, těsně před spaním. To vás perfektně detoxikuje a ráno se probudíte svěží a plní energie. S trávením už žádné potíže nebudou a nadýmání kompletně zmizí. Už se nebudete muset bát si dát svoje oblíbené jídlo, protože byste se nevešli do kalhot.

Zdro: Wellplated

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články
DámskýDeník
DámskýDeník
Pes vyl na hlubokou jámu a odmítal se odsud hnout. Když se kolemjdoucí podíval dovnitř, zděsil se a ihned vyrazil na záchrannou akci
Události247
Události247
Vánoce bez bramborového salátu? I to je možné. Brzy má totiž ve velkém zdražit potravina, která je pro jeho výrobu nezbytná
VědaŽivě
VědaŽivě
Zajímá vás ekologie a dlouhodobá udržitelnost civilizace? Čerpejte informace z ověřených zdrojů
adbz
adbz
Sedáky v kuchyni vám umožní snížit teplotu v místnosti