Zářivě hladká pleť jako dětská prdelka pomocí domácí detoxikace. Neskutečně pomůže aktivní uhlí a voda

V dnešním světě jsme obklopeni toxiny a látkami, které jsou škodlivé pro naše tělo. Z tohoto důvodu se mnozí z nás snaží o optimální očistu těla, tedy detoxikaci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejlepším způsobem, jak pomoci tělu od škodlivých látek, je využívat výhod přírody. Přírodní detox energetickou hladinu těla a budete se cítit mnohem lépe. Využijte níže uvedený recept a sami si ověřte, jaké výhody vám konzumace černé limonády přinese! Z počátku se vám kombinace možná bude zdát zvláštní, nakonec si na ni však zvyknete.

Jak na přípravu černé limonády?

Na 4 sklenice vody budete potřebovat půl šálku citronové šťávy, čtvrt šálku javorového sirupu nebo medu, himalájskou sůl a jednu lžičku aktivního uhlí. To můžete koupit v kapslích nebo v prášku. A jak na to? Do připraveného skleněného džbánu dejte citronovou šťávu. Poté otevřete kapsle s aktivním uhlím a jejich obsah přidejte do džbánu. Následně přidejte také med, sůl a vodu. Veškeré ingredience důkladně promíchejte dokud nezískáte homogenní směs.

iZdroj fotografie: Pixabay

Černou limonádu je vhodné pít před snídaní na lačný žaludek a hodinu před večeří. Před pitím je tekutinu nutné dobře promíchat. Připravený nápoj můžete v lednici uchovávat až pět dní. Díky svým hlavním účinným látkám jako je citronová šťáva, aktivní uhlí a himálajská sůl, má tento nápoj tak intenzivní účinek. Aktivní uhlí zbavuje tělo toxinů a v lékařském průmyslu se už roky používá z nějakého důvodu. Používá se mimo jiné k léčbě otravy jídlem a v případě předávkování drogami.

Vydržte čtrnáct dní

Pokud budete tento magický elixír pít pravidelně po dobu čtrnácti dnů, bude vaše pokožka zářivá. Jak již bylo řečeno, ideální je nápoj uchovávat v chladničce. Nejlepší je uchovávat ho v uzavíratelné nádobě. Ve sklenici nebo třeba láhvi se šroubovacím víčkem. Před každým použitím pak láhev protřepejte. Černou limonádu vždy užívejte nalačno, protože jídlo může narušit její blahodárné účinky. Kojící matky nebo těhotné ženy by neměly tento detoxikační nápoj používat.

iZdroj fotografie: Pixabay

Stejně tak není aktivní uhlí v jakékoliv formě vhodné konzumovat, pokud užíváte jiné léky. V takovém případě se nejprve poraďte s praktickým lékařem. Aktivní uhlí je totiž silný detoxifier a jeho užívání by mohlo snížit účinnost některých léků. Již bylo řečeno, že nápoj se má pít na prázdný žalude, stejně tak není vhodné společně s ním pojídat doplňky stravy. Černá limonáda by totiž mohla narušit vstřebávání živin a doplňky stravy by tak ztratily svůj účinek.

Zdroj: Cook

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články